Niestety nasi Trampkarze pod wodzą Marka Reichelta przegrali z Górnikiem Zabrze 1:8.
Na pocieszenie można przytoczyć fakt, iż przegrana naszych była ze wszystkich zespołów ligi najmniejsza.
Od wtorku zaczyna się runda rewanżowa.
Górnik był poza zasięgiem. Wszystko wygrywał powyżej 10 punktów, a najwyższy w wynik to 26:0
Bramkę dla ŁTS zdobył Jarosław Wilczek
Trampkarze Tomasza Pawlika pokonali 17:0 Spartę Zabrze
Bramki strzelali: Obermajer 5, Nowatarski 2, Cetera 5, Kafanke 4

Za nami ósma kolejka spotkań Ligi Okręgowej 2015/2016, grupa: Katowice III. Od kilku dni jesień w pełni, dni coraz krótsze, spotkania rozgrywane były więc o godzinie 15. Nasza drużyna, jak pisaliśmy we wcześniejszych artykułach zremisowała na wyjeździe z LKS Krzyżanowice 2:2 i tym samym tracąc punkty spadła na piąte miejsce w tabeli. Do lidera z Wilczej, który w dalszym ciągu nie zwalnia tępa i wygrał kolejny mecz tracimy już 8 punktów. Potwierdza się więc, że na dzień dzisiejszy zespół z Wilczej jest poza zasięgiem rywali.
W dniu dzisiejszym podopieczni Dawida Majerowskiego - Orliki młodsze pokonały w sparingu Futsal Akademię Pyskowice 12-8. Naszym najmłodszym zawodnikom gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za dalsze przygotowania do przyszłorocznych rozgrywek.
W dniu dzisiejszym w 8 kolejce ligi okręgowej drużyna ŁTS Łabędy zremisowała na wyjeździe z zespołem LKS Krzyżanowice 2:2 (0:0). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Wojciech Blaszke (głową) oraz Łukasz Bałuszyński z rzutu wolnego.
Dzisiejszy mecz był drugim z kolei granym na wyjeździe i drugim zremisowanym. Remis ten z przebiegu meczu nie może nas cieszyć ponieważ dwukrotnie wychodziliśmy w tym spotkaniu na prowadzenie a co gorsza drugą bramkę straciliśmy z rzutu karnego na moment przed końcowym gwizdkiem sędziego po niefortunnym zagraniu ręką naszego zawodnika.
Spotkanie rozgrywane było w trudnych warunkach atmosferycznych, przez całe 90 minut padał mocny deszcz. Stan murawy na boisku w Krzyżanowicach pozostawiał wiele do życzenia stąd w grze było bardzo dużo przypadkowości, ale jak wiemy warunki były identyczne dla obu jedenastek.
Za tydzień wracamy na Fiołkową. Będziemy podejmować Naprzód Rydułtowy. Zachęcamy kibiców do gorącego dopingu. Czas przerwać passę remisów, a na pewno łatwiej będzie zrobić to na własnym boisku.
Na koniec podziękowania dla naszych kibiców, którzy przyjechali do Krzyżanowic, a trzeba nadmienić, że Krzyżanowice to miejscowość pod samą granicą z Czechami oddalona od Gliwic o prawie 80 kilometrów.
Skład ŁTS:
Michalik Tomasz, Blaszke Wojciech, Kantor Sławomir, Bałuszyński Łukasz, Adamczyk Rafał, Góra Radosław, Pająk Damian, Majerowski Dawid (Hak Dominik), Radek Sebastian, Dubkowiecki Łukasz (Dłubała Krzysztof), Goryczka Jan (Guzy Łukasz)
Pierwsze zwyciestwo Orlików prowadzonych przez Tomasza Michalika. W wyjazdowym spotkaniu wygrali z APN Knurów 4-3
Bramki dla Łts Łabędy strzelali
Rafał Opiło i Marcin Michalak po 2
Przypominamy rodzicom zawodników grup młodzieżowych o konieczności uiszczenia bieżących i zaległych opłat treningowych.
Dane do przelewu:
ŁABĘDZKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE "ŁABĘDY"
UL. FIOŁKOWA 26
44-109 Gliwice
NR RACHUNKU BANKOWEGO:
18 8457 0008 2002 0026 0518 0001
BANK SPÓŁDZIELCZY W GLIWICACH - FILIA ŁABĘDY
Drużyna Orlików prowadzona przez Tomasza Michalika (rocznik 2005-2006) zremisowała dzisiaj w zaległym meczu z Kolejarzem Gliwice 5-5
Młodziki Tomka Pawlika zremisowały na wyjeździe z Akademią Pyskowice 0-0.
Natomiast Trampkarze Marka Reichelta zremisowały na wyjeździe z MSPN Górnik Zabrze 3-3 tracąc bramkę w ostatnich minutach gry.




