Przegrana Orlików ŁTS z GKS Gwarek Ornontowice 2:5Opublikowano: 16 październik 2015 | Odsłony: 1296W dniu dzisiejszym Orliki prowadzone przez Tomka Michalika przegrały z GKS Gwarek Ornontowice 2:5 Dwie bramki dla ŁTS zdobył Rafał Opiło Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj