W dniu dzisiejszym Orliki prowadzone przez Tomka Michalika przegrały z GKS Gwarek Ornontowice 2:5

Dwie bramki dla ŁTS zdobył Rafał Opiło

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: