W dniu dzisiejszym miał miejsce wyjazdowy mecz Juniorów Rafała Adamczyka z KS Bojków.
Nasi piłkarze wygrali 4:1.
Bramki strzelali Mateusz Urbański, Marek Składaniec oraz Piotr Jończyk (2)
Serdecznie gratulujemy.
A tymczasem na 15:00 zapraszamy na mecz z Czarni Pyskowice.