Podopieczni Tomasza Pawlika drugi raz w tym sezonie wygrali z rówieśnikami z gliwickiego piasta.
Tym razem pokonali ich na wyjeździe 2:1
Bramki strzelali Miszok oraz Obermajer.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: