Podopieczni Tomasza Pawlika pokonali Piast GliwiceOpublikowano: 12 październik 2015 | Odsłony: 1258Podopieczni Tomasza Pawlika drugi raz w tym sezonie wygrali z rówieśnikami z gliwickiego piasta. Tym razem pokonali ich na wyjeździe 2:1 Bramki strzelali Miszok oraz Obermajer. Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj