Juniorzy ŁTS Łabędy pod wodzą Rafała Adamczyka grali dzisiaj z MOSiR Stal Zabrze i pokonali ich 8:2.
Bramki dla Łabęd strzelali Marek Składaniec, Mateusz Urbański, Michał Rochowicz oraz Piotr Jończyk (każdy po dwie).
Serdecznie gratulujemy!!
W dniu dzisiejszym Młodziki Tomasza Pawlika wygrały z LKS Orzeł Paczyna 3:0.
Bramki strzelali Bartosz Kapłon, Jakub Cetera oraz Tobiasz Kafanke.
Serdecznie gratulujemy wygranej.
Po tym zwycięstwie Młodziki umocniły się na pierwszym miejscu w swojej grupie Zabrze D1 Młodzik grupa 3.
W dniu dzisiejszym grały Orliki Tomka Michalika z KS Naprzód Żernica.
Po heroicznej walce ulegli gościom 4:5.
Po dwie bramki zdobyli Kacper Duszel i Maciej Michalak.
Rodzicom dziękujęmy za gorący doping :-)
W dniu dzisiejszym Trampkarze Łts Łabędy wygrali z MKS Zaborze 1:0.
Bramkę dla Łts Łabędy zdobył Dominik Harazmus.
Serdecznie gratulujemy :-)
W dniu dzisiejszym łabędzkie Młodziki grały w Wielowsi z miejscową Tęczą i wygrały 5:0.
Bramki strzelali:
Stanisław Obermajer x2, Bartosz Smolka, Jakub Frączyk, Dominik Miszok
Serdecznie gratulujemy :-)
Za nami jedenasta kolejka spotkań Ligi Okręgowej 2015/2016, grupa: Katowice III.
Miniony weekend był stosunkowo chłodny, a dodatkowo pod koniec meczu w Łabędach rozpadał się ulewny deszcz.
Piłkarze ŁTS Łabędy pokonali na własnym boisku zespół Czarnych Pyskowice 4:0 (relacja z tego spotkania dostępna we wcześniejszym artykule).
Nasz zespół systematycznie pnie się w górę goniąc drużyny z pierwszych miejsc tabeli.
W miniony weekend lider Wilki Wilcza pokonały Naprzód Rydułtowy 3:1 utrzymując pierwszą pozycję.
Drugi w tabeli Dąb Gaszowice pokonał KS 94 Rachowice 5:3. Dąb wciąż traci do lidera tylko 3 pkt.
Na trzecim miejscu wciąż utrzumuje się KS Naprzód Borucin, który w niedzielne popołudnie pokonał Silesię Lubomia 3:2.
Dzięki zainkasowaniu 3 punktów w Łabędach ŁTS traci do lidera tylko 5 punktów zajmując 4 miejsce w tabeli.
W całej jedenastej kolejce padło 39 bramek, a stawkę jak poprzednio zamyka Zryw Radonia oraz Fortuna Gliwice.
W dniu dzisiejszym ŁTS Łabędy rozgromił na własnym boisku drużynę Czarnych Pyskowice 4:0.
Do przerwy przewagę posiadali gospodarze kończąc pierwszą połowę prowadzeniem 2:0.
Druga połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy. Pod koniec meczu rozpadał się ulewny deszcz, który żadnej z drużyn nie pomagał w grze.
Pomimo wielu sytuacji goście nie potrafili zagrozić bramce Tomasza Michalika.
Podłamani piłkarze Czarnych Pyskowice kompletnie odpuścili końcówkę meczu i dwie ostatnie bramki były świadectwem dominacji gospodarzy.
Pomimo ostrej gry mecz odbył się bez kartek.
Bramki strzelali:
11" Łukasz Bałuszyński
43" Łukasz Guzy
76" Łukasz Plech
88" Szymon Ignacek
Gratulujemy naszym piłkarzom.
W dniu dzisiejszym miał miejsce wyjazdowy mecz Juniorów Rafała Adamczyka z KS Bojków.
Nasi piłkarze wygrali 4:1.
Bramki strzelali Mateusz Urbański, Marek Składaniec oraz Piotr Jończyk (2)
Serdecznie gratulujemy.
A tymczasem na 15:00 zapraszamy na mecz z Czarni Pyskowice.
W dniu dzisiejszym Orliki prowadzone przez Tomka Michalika przegrały z GKS Gwarek Ornontowice 2:5
Dwie bramki dla ŁTS zdobył Rafał Opiło




