Jednym z gości na turnieju będzie Grzegorz Kasprzik - bramkarz Górnika Zabrze.
Wraz z nim przybędzie maskotka Górnika :-)
Goście powinni pojawić się około 14:00
Serdecznie zapraszamy!!

Wydział Gier i Ewidencji poinformował również o walkowerze 3:0 orzeczonym na korzyść drużyny ŁTS Łabędy (Tramkparze) za mecz z KS Akademia Piłkarska Gliwice, który miał odbyć się 14.10.2015.
Drużyna KS Akademia Piłkarska Gliwice nie zapewniła boiska do rozegrania spotkania.
Ponadto Akademia została ukarana karą w wysokości 200zł za w/w sytuację.

Zgodnie z komunikatem nr 18/j/2015-2016 Wydziału Gier i Ewidencji i Wydziału Dyscypliny Podokręgu Zabrze drużyna LKS 35 Gierałtowice (Młodzik D1) wycofała się z walki o awans do III Ligi Wojewódzkiej.
W związku z tym pozostałe drużyny KS MOSiR Sparta Zabrze i ŁTS Łabędy rozegrają mecz rewanżowy w dniu 19.03.2016 o godzinie 11:00.
Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1

Otwarcie turnieju nastąpi o 9:50
Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 10:00. Kolejne mecze przewidziane są co 20 minut.
O godzinie 14:00 przewidziany jest mecz Trenerzy - ŁTS Łabędy (I Zespół) 2x12min
Mecze półfinałowe przewidziane są na godzinę 14:45 oraz 15:05.
Finał powinien rozpocząć się o godzinie 16:45.

Jest nam miło zakomunikować, że patronat medialny nad I Świątecznym Turniejem Halowym o Puchar Zarządu ŁTS Łabędy obejmie Telewizja Imperium Gliwice.
Turniej odbędzie się w Centrum Sportowo-Kulturalnym Łabędź w Gliwicach 20.12.2015 o 10:00

Na początku 2016 roku rusza IV edycja Halowej Ligi Podokręgu Zabrze.
Aktualnie do końca roku trwają zapisy na turniej.
Rozgrywki będą prowadzone od stycznia do marca 2016 w grupach wiekowych:
- Żaki - roczniki 2007-2008
- Orliki – roczniki 2005-2006
- Młodziki – rocznik 2003-2004
- Trampkarze – roczniki 2000-2001-2002
- Juniorzy  – roczniki 1997-1998-1999
- Seniorzy i Oldboye

ŁTS Łabędy będzie reprezentowany przez:
- Juniorów Rafała Adamczyka
- Trampkarzy Marka Reichelta
- Młodziki Tomka Pawlika
- obie drużyny Orlików - Tomka Michalika i Dawida Majerowskiego

Patronat nad rozgrywkami obejmą m.in. Prezydenci miast Gliwic i Zabrza, Starostwo Powiatowe, Samorządy lokalne, PZPN, Śl. ZPN oraz wiele mediów.
Swoją obecność potwierdziły już drużyny m.in:
Piasta Pawłów, FA Pyskowice, ŁTS Łabędy, UKS Szombierki Bytom LKS 35 Gierałtowice, Gwarek Ornontowice, Piast Gliwice, Górnik Zabrze i innych

Jak wcześniej wspominaliśmy turniej odbędzie się 20.12.2015 w Hali Łabędź przy ul. Partyzantów w Gliwicach.
Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 10:00, a sam turniej potrwa do około godziny 18:00

Wystąpią drużyny: KS Polkowice I, KS Polkowice II, ŁTS Łabędy, Piast Gliwice, Górnik Zabrze, Polonia Bytom, ROW Rybnik, Concordia Knurów 

Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. Po godzinie 15 powinny rozpocząć się mecze półfinałowe a około 17:30 powinien zostać rozegrany finał o Puchar Zarządu ŁTS.

Patronat nad Turniejem objął Przewodniczący Rady Miasta Gliwice Pan Marek Pszonak.

W organizacji turnieju organizowanego przez ŁTS Łabędy pomaga również sklep sportowy ViroSport

Niebawem pojawi się również plakat reklamujący tę imprezę sportową :-)

Dnia 12.12.2015 Juniorzy Rafała Adamczyka wezmą udział w  7 OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU ORZEŁ CUP, który odbędzie się w miejscowości Pawonków. 
W turnieju weźmie udział około 10 drużyn, ale dokładna lista uczestników zostanie udostępniona na około 4-5 dni przed turniejem. 
Turniej zostanie rozegrany na hali przy ul. Szkolnej 1 w Pawonkowie.
Na boisku Juniorzy zagrają w formacji 5+bramkarz przy wymiarze bramek 2x5m. 
Losowanie grup przewidziane jest na 8 30. 

Jeden z piłkarzy Orlików Dawida Majerowskiego - Remigiusz obchodzi dzisiaj 7 urodziny.
Z tej okazji życzymy mu wszystkiego najlepszego oraz ogromnych sukcesów w piłce nożnej.


A tort przygotowany przez rodziców Remigiusza na tę okazję wygląda tak :-)

Za tydzień już Mikołajki, na dworze mróz, więc zaopatrzyliśmy nasz herb w czapkę :-)

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: