Wczoraj w sobotę Młodziki Tomka Pawlika wzięły udział w turnieju Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Zagrały w grupie C i zajęły w niej 4 miejsce.
Zagrały 8 meczów, zdobywając 9 punktów w stosunku bramek 5-6.
2 bramki zdobył Jakub Cetera, a po jednej Obermajer Stanisław, Zaręba Dawid, Kafanke Tobiasz.

W dniu dzisiejszym na boisku zabrzańskiego MKS Zaborze odbył się sparing pomiędzy ŁTS Łabędy a Jedność 32 Przyszowice.
IV-ligowcy z Przyszowic pokonali Łabędzian 1:2 (1:1). Wynik spotkania w 4 minucie meczu odtworzył Łukasz Guzy, który jak się potem okazało zdobył jedyną bramkę dla naszej drużyny w tym meczu. Jeszcze w pierwszej połowie zespół z Przyszowic doprowadził do wyrównania strzałem z rzutu wolnego. Drugą bramkę ŁTS stracił w końcówce spotkania również z rzutu wolnego po mocnym strzale po ziemi.
Już w najbliższą środę 3 lutego Orliki Tomka Michalika wznowią treningi.
Miejsce i dokładna godzina zostanie przekazana niebawem przez trenera.
W dniu 30.01.2016 o 18.30 ŁTS Łabędy zagra sparing z drużyną Jedność 32 Przyszowice. Mecz odbędzie się na boisku Zabrzańskiego MKS Zaborze przy ul. Wyciska.
Jedność 32 Przyszowice to drużyna, która gra obecnie w 4 lidze grupa śląska II, a po rundzie jesiennej zajmuje 11 miejsce.

Z turnieju HLPZ wycofała się drużyna trampkarzy KS MOSiR Stal Zabrze, w związku z czym z 4 grup stworzono 2.
Trampkarze ŁTS zostali umieszczeni w grupie A, w skład której weszły drużyny MKS I Sośnicowice, MSPN I Górnik, LKS Liswarta Lisów, Gimnazjum I Wielowieś, Górnik Zabrze, KKS Kolejarz Gliwice, LKS Wilki Wilcza oraz ŁTS Łabędy.
Rozgrywki odbędą się 20.02.2016 w hali w Wielowsi przy ul. Zamkowej 23 w godzinach 10:00-17:00 w systemie 1x13minut.
Na stronie Podokręgu pojawił się termin rozgrywek Halowej Ligi Podokręgu Zabrze grupy C Młodzików.
Podopieczni Tomka Pawlika zagrają 30.01.2016 10:00-15:00 w Hali w Wielowski ul. Zamkowa 23.
Mecze zostaną rozegrane w wymiarze czasowym 1x8min.
W skład grupy weszły drużyny FA II Pyskowice, UKS Gwarek II Zabrze, KKS Kolejarz II GLiwice, ŁTS Łabędy, LKS 35 Gierałtowice, MOSiR St
Aktualizacja 24.01.2015:
Z grupy C wycofała się drużyna KS MOSIR Stal Zabrze, w związku z tym zawody odbędą się w godzinach 10.00 - 14.00
Podczas ostatniego sparingu z katowickim Rozwojem można było zobaczyć w pierwszym zespole trzech nowych piłkarzy.
Pierwszym z nich jest Maciej Potucha, który został wypożyczony na pół roku z katowickiego GKS. Maciek grał tam między innymi na pozycji pomocnika oraz obrońcy.
Drugim zawodnikiem jest Bartosz Błachut, który dotychczas trenował razem z Juniorami Rafała Adamczyka.
W sparingu z Rozwojem zagrał całą drugą połowę i co ciekawe strzelił nawet bramkę.
Trzeci zawodnik to również piłkarz naszych Juniorów - Marcin Rochowicz. W meczu z Rozwojem również zagrał całą drugą połowę meczu.
Ponadto w najbliższym czasie treningi z I Zespołem najprawdopodobniej rozpoczną:
Krzysztof Zelek - Juniorzy Rafała Adamczyka
Mateusz Urbański - Juniorzy Rafała Adamczyka
oraz Piotr Jończyk - również gracz Juniorów ŁTS.
W najbliższą sobotę ŁTS Łabędy o 13:00 na boisku Zielonych Żarki rozegra kolejny sparing przygotowujący do rundy wiosennej.
Drużyna gospodarzy gra aktualnie w IV lidze grupa Śląsk I i po rundzie jesiennej zajmuje 15 miejsce w tabeli.
Trzymajcie kciuki za ŁTS.





