W dniu dzisiejszym nasze Młodziki pod wodzą Trenera Pawlika pokonały na naszym stadionie Akademię Piłkarską Gliwice aż 7:0 (2:0)

Bramki Strzelali:

Tobiasz Kafanke - 4

Stanisław Obermajer - 3.

Wynik mówi sam za siebie i odzwierciedla miażdżącą przewagę naszych chłopców na boisku.

Jak już pisaliśmy wcześniej podczas jutrzejszego meczu, który będzie ostatnim meczem rundy jesiennej kibice tradycyjnie będą wybierać zawodnika roku. 
Wyboru będziemy dokonywać bezpośrednio na stadionie. Każdy kibic otrzyma karteczkę z nazwiskami wszystkich zawodników.

Przy nazwisku swojego faworyta należy postawić "krzyżyk" i złożyć karteczkę na pół.
Karteczki zostaną rozdane na początku meczu, a zbierzemy je w przerwie, tak aby komisja mogła je zliczyć podczas drugiej połowy i bezpośrednio po zakończeniu spotkania ogłosić wyniki.
Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Jak co roku zdobywca pierwszego miejsca oraz dwóch kolejnych laureatów zostanie uhonorowanych.

Jak pisaliśmy wcześniej ŚZPN orzekł walkower 3:0 na korzyść ŁTS Łabędy za mecz z Zameczkiem Czernicą.
Za mecz Młodzików Tomka Pawlika ze Spartą Zabrze z 07.11.2015 (mecz wygrany 21:0) również został orzeczony walkower 21:0 na korzyść ŁTS.


Dodatkowo najprawdopodobniej zostanie przyznany kolejny walkower na korzyść Trampkarzy Marka Reichelta za nieodbyty mecz z KS Akademią Gliwice, który miał się odbyć się w dniu 14.10.2015.

Wydział Gier Śląskiego Związku Piłki Nożnej zweryfikował zawody poprzedniej kolejki naszej grupy pomiędzy zespołami LKS Zameczek Czernica i ŁTS Łabędy (na boisku 2:4) i przyznał walkower na korzyść ŁTS Łabędy 3:0.
W drużynie gospodarzy wystąpił zawodnik, który nie miał opłaconej trzeciej żółtej kartki i w związku z tym był nieuprawniony do meczu.

Informujemy, że na plakatach meczowych została podana błędna informacja dotycząca opłat za wstęp na mecz z Silesia Lubomia.

Jeszcze raz potwierdzamy, że wstęp na mecz jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!! 

W niedzielę najmłodsi piłkarze ŁTS Łabędy, a mianowicie Orliki prowadzone przez Dawida Majerowskiego pokonały w sparingu Futsal Akademia Pyskowice aż 10:7.
Orliki Dawida Majerowskiego póki co nie grają jeszcze w lidze.
Był to już drugi sparing najmłodszych, drugi z Pyskowicami i drugi wygrany.

Gratulujemy Orlikom i czekamy na sukcesy ligowe.
 
Dzięki uprzejmości rodziców otrzymaliśmy trochę zdjęć z tego sparingu. Dziękujemy.

Za nami czternasta kolejka spotkań Ligi Okręgowej 2015/2016, grupa: Katowice III.
Pięć meczy zostało rozegranych w sobotę, natomiast trzy w niedzielę.
Miniony weekend był dla naszej drużyny bardzo szczęśliwy. Po pierwsze przywieźliśmy 3 punkty z Czernicy, a po drugie dzięki przegranym przez Dąb Gaszowice spotkaniu objęliśmy fotel lidera.
Aktualnie jako lider posiadamy 32pkt (tyle samo co Wilki Wilcza, niemniej bilans bezpośrednich spotkań jest na naszą korzyść), 10 meczy wygraliśmy, 2 przegraliśmy oraz 2 zremisowaliśmy.
Jak wcześniej wspomniano Dąb Gaszowice przegrał niespodziewanie u siebie z Naprzód Borucin 1:2. W tej sytuacji Dąb spadł na trzecie miejsce.
Drugie w tabeli Wilki pokonały przedostatnią w zestawieniu drużynę z Radonii 4:0.
Tradycyjnie przyzwyczailiśmy się już do tego, że Gliwicka Fortuna przegrała kolejny mecz, tym razem ich oprawcą był Rafako Racibórz. Fortuna uległa im 2:8. Był to jednocześnie mecz z największą ilością bramek tej kolejki.
Tabelę w dalszym ciągu zamykają Zryw Radonia oraz Fortuna Gliwice.
W trakcie 14 kolejki padło 39 bramek.

Aktualna tabela oraz wyniki ostatniej kolejki.

W sobotę grali również Trampkarze Marka Reichelta. Zmierzyli się oni z liderem swojej grupy z Górnikiem Zabrze SSA.
Niestety zostali pokonani aż 8:1.
Bramkę dla ŁTS Łabędy zdobył Marcin Kafanke.
Pomimo przegranego meczu łabędzcy Trampkarze zajmują wciąż drugie miejsce w tabeli i awansowali do grupy mistrzowskiej.

W dniu dzisiejszym (08.11.2015) Juniorzy ŁTS Łabędy pod wodzą Rafała Adamczyka rozgromili w Brzezince Fortunę Gliwice aż 15:1.
Młodzi Łabędzianie od samego początku objęli prowadzenie i nie dali sobie praktycznie w ogóle zagrozić.
Strzelcami bramek dla ŁTS Łabędy zostali:
Kamil Wyciślik  6
Mateusz Urbański 2 
Marek Składaniec 2
Krzysztof Zelek 2
Aleksander Przybylski 2
Mateusz Poloczek 1

Po tym spotkaniu Juniorzy umocnili swoją pozycję na 1 miejscu w tabeli.
Za tydzień 15.11.2015 zmierzą się w Łabędach na ostatnim spotknaniu rundy jesiennej z Czarnymi Pyskowice.
Serdecznie gratulujemy :-)

Po 14 kolejkach klasyfikacja strzelców ŁTS Łabędy wygląda następująco:

1 miejsce - Łukasz Bałuszyński - 13 goli.
2 miejsce - Łukasz Guzy - 6 goli

3 miejsce - Krzysztof Dłubała - 5 goli.
4 miejsce - Łukasz Plech - 4 gole.
5 miejsce - Wojciech Blaszke 3 gole 
6 miejsce - Radosław Góra, Rafał Adamczyk, Szymon Ignacek - 2 gole
10 miejsce - Sławomir Kantor, Dominik Hak - 1 gol.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: