Dzisiaj rano na boisku w Wielowsi Juniorzy wygrali z tamtejszą Tęczą 7:0
Bramki strzelali 4 x Jończyk, Przybylski, Zelek, Pozarowszczyk.

W dniu dzisiejszym w roli trenera zadebiutował bramkarz ŁTS Łabędy Tomek Michalik.

Orliki pod jego wodzą niestety przegrały z Futsal Akademia Pyskowice 2:3

Zespół z Pilchowic ponownie nie pojawił się na meczu, w związku z tym Juniorzy wygrali z  Victorią Pilchowice walkowerem.

Dzisiaj zaległe spotkanie rozgrywają juniorzy na własnym boisku z Victorią Pilchowice o godz. 17.

Pierwotnie naszym chłopakom przyznano walkower z powodu nie stawienia sie drużyny przeciwnej na naszym boisku, jednak po odwołaniu się przez Victorię Pilchowicę Śląski ZPN zdecydował się powtórzyć spotkanie. Naszym juniorom życzymy powodzenia.

Zaszła zmiana na stanowisku trenera najmłodszej grupy, grupy Orlików (rocznik 2005-06). Z dotychczasowej pracy zrezygnował Wojciech Dziewanowski, a jego miejsce zajął Tomasz Michalik (bramkarz pierwszej drużyny)

W dniu dzisiejszym Trampkarze pod wodzą trenera Marka Reichelta wygrali mecz inaugurujący ligę rocznika 2001 oraz młodszych ze Społem Zabrze 12:0

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy :-)

Dzisiaj swoje rozgrywki zapoczątkowali nasi trampkarze prowadzeni przez trenera Tomasza Pawlika.

W pierwszej kolejce przyszło im się zmierzyć w derbowym pojedynku z Piastem Gliwice.

Nasi trampkarze pokonali rówieśników gliwickiego piasta 4-3.

 

Bramki dla naszej drużyny zdobywali:
Stanisław Obermajer x2
Tobiasz Kafanke x1
Piotrek Bytomski x1

Szanowni

Jeśli posiadacie konto na Facebooku i jeszcze nie polubiliście naszego oficjalnego profilu to zapraszamy do kliknięcia "Lubie to".
Link dostępny w wysuwanej zakładce po prawej stronie oraz poniżej na obrazku :-)

Każdy mecz jest komentowany na bieżąco i dodatkowo wzbogacony fotografiami a nawet filmami.
Serdecznie zapraszamy :-)

Za nami piąta kolejka spotkań Ligi Okręgowej 2015/2016, grupa: Katowice III. Po wcześniejszych upałach pogoda była dla piłkarzy łaskawa.
Zespół ŁTS Łabędy przełamał wreszcie złą passę i pokonał w lokalnych derbach zespół Fortuna Gliwice 3:2 i awansował tym samym na 7 miejsce w tabeli z bilansem 9 punktów.
Liczymy, że również w następnym spotkaniu uda się wywalczyć 3 punkty.

Po pięciu kolejkach liderem został zespół Wilki Wilcza z bilansem 13 punktów. Dotychczasowy lider Dąb Gaszowice spadł na 3 miejsce po przegranej z Wilkami.
Drugie miejsce w tabeli zajmuje zespół Naprzód Borucin, który pokonał Naprzód Rydułtowy 3:0.
W minionej kolejce największy bilans bramek padł w meczu KS Rafako Racibórz - MKSR Czarni Pyskowice, strzelono łącznie 7 goli (5:2)
Tabelę wciąż zamykają nasi lokalni rywale Fortuna Gliwice oraz Zryw Radonia. Zespoły te w dalszym ciągu nie zdobyły w tym sezonie ani jednego punktu.
W piątej kolejce nie odnotowano żadnego remisu. Padło 37 bramek.

Wyniki wszystkich spotkań oraz aktualna tabela.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: