Pierwsze zwyciestwo Orlików prowadzonych przez Tomasza Michalika. W wyjazdowym spotkaniu wygrali z APN Knurów 4-3
Bramki dla Łts Łabędy strzelali
Rafał Opiło i Marcin Michalak po 2

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: