Pierwsze zwycięstwo Orlików Tomka MichalikaOpublikowano: 25 wrzesień 2015 | Odsłony: 1363Pierwsze zwyciestwo Orlików prowadzonych przez Tomasza Michalika. W wyjazdowym spotkaniu wygrali z APN Knurów 4-3 Bramki dla Łts Łabędy strzelali Rafał Opiło i Marcin Michalak po 2 Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj