Remisy Młodzików oraz TrampkarzyOpublikowano: 21 wrzesień 2015 | Odsłony: 1373Młodziki Tomka Pawlika zremisowały na wyjeździe z Akademią Pyskowice 0-0. Natomiast Trampkarze Marka Reichelta zremisowały na wyjeździe z MSPN Górnik Zabrze 3-3 tracąc bramkę w ostatnich minutach gry. Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj