Drużyna Orlików prowadzona przez Tomasza Michalika (rocznik 2005-2006) zremisowała dzisiaj w zaległym meczu z Kolejarzem Gliwice 5-5

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: