Remis Orlików Tomka MichalikaOpublikowano: 22 wrzesień 2015 | Odsłony: 1435Drużyna Orlików prowadzona przez Tomasza Michalika (rocznik 2005-2006) zremisowała dzisiaj w zaległym meczu z Kolejarzem Gliwice 5-5 Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj