Zapraszamy do polubienia naszego oficjalnego profilu na facebooku.
Profil dostępny w wysuwanym menu po prawej stronie lub pod tym linkiem.
Zapraszamy w dniu jutrzejszym tj 15.08.2015 17.00 wszystkich sympatyków ŁTS Łabędy na rozpoczęcie nowego sezonu na Fiołkową
Mecz ŁTS Łabędy - Rafako Racibórz
W pierwszym meczu z cyklu zmagań w Pucharze Polski Podokręgu Zabrze piłkarze ŁTS Łabędy wgrali na wyjeździe z Czarnymi Pyskowice 0:5 (0:2)
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Łukasz Bałuszyński (2), Wojciech Blaszke, Sławomir Kantor oraz Radosław Góra.
Już w najbliższą środę, tj. 12.08.2015r. rozpoczynamy zmagania w Pucharze Polski Podokręgu Zabrze.
Naszym pierwszym rywalem będą sąsiedzi z za miedzy CZARNI PYSKOWICE. Podopieczni Trenera Owczarka wybiegną na boisko o godzinie 18. Mecz odbędzie się w Pyskowicach.

W dniu dzisiejszym oddajemy do użytku nową stronę ŁTS Łabędy.
Od teraz nowy adres strony to: www.ltslabedy.pl
W najbliższych dniach będziemy na niej dokonywać kosmetycznych zmian.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Łukasz Bałuszyński (x2), Szymon Ignacek oraz Krzysztof Dłubała.
Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem rozgrywek I Zespołu dostępnego w I Zespół->Terminarz
Szanowni!!!
Wychodząc na przeciw naszym sympatykom tworzymy nową stronę internetową ŁTS.
Aktualnie trwają nad nią intensywne prace. Postaramy się ją udostępnić najszybciej jak to możliwe.
Trzymajcie kciuki :-)




