Przypominamy, że już w najbliższą sobotę mecz ŁTS Łabędy -  KS Naprzód Borucin w ramach 4 kolejki.
Zapraszamy wszystkich na stadion przy ul. Fiołkowej w dniu 29 sierpnia na godzinę 17:00.
Bilety w cenie 10zł można będzie zakupić w kasie bezpośrednio przed meczem.

Z informacji umieszczonej na stronie naszego przeciwnika można wyczytać, iż możemy spodziewać się 30 osobowej grupy sympatyków KS Naprzód Borucin.
Liczymy na to, że 3 punkty pozostaną w Łabędach. Trzymamy kciuki za naszych.

Za nami trzecia kolejka spotkań Ligi Okręgowej 2015/2016, grupa:Katowice III. Pogoda się poprawiła i piłkarze rozgrywali spotkania w bardziej przyjemnych warunkach pogodowych niż w poprzednich kolejkach. Niestety nasza drużyna nie przywiozła tym razem żadnych punktów, zaliczając pierwszą porażkę w tym sezonie. Jedyną bramkę dla ŁTS Łabędy zdobył Łukasz Guzy. Mecz jak już wcześniej pisaliśmy zakończył się wynikiem 1:3 dla GKS Dąb Gaszowice. Liczymy, iż następny mecz, który rozegramy na własnym boisku przyniesie upragnione zwycięstwo. 

Nasza drużyna zajmuje aktualnie szóste miejsce w tabeli. W tabeli pozostały tylko dwie drużyny, które uzyskały dotychczas komplet punktów. 
W tym momencie najlepszym bilansem może się pochwalić drużyna Wilki Wilcza, która pokonała w trzeciej kolejce zespół KS 94 Rachowice 3:2 utrzymując tym samym pozycję lidera naszej grupy. Warta odnotowania jest także kolejna porażka gliwickiej Fortuny, tym razem 1:3.  Pierwszy raz w tym sezonie padły remisy. Strzelono w sumie 25 bramek. 
Pozostałe wyniki drugiej kolejki oraz aktualna tabela dostępne po kliknięciu.

W dniu dzisiejszym ŁTS Łabędy gościł w Gaszowicach, gdzie zmierzył się z drużyną GKS Dąb Gaszowice.

Pierwsza połowa meczu to wyrównana walka obu drużyn i prowadzenie ŁTS od 9 minuty meczu po strzale Łukasza Guzego.

Druga połowa należała dla gospodarzy, którzy ostatecznie zakończyli mecz wygraną 3:1 strzelając bramki w 60" Grzegorz Brózda, 70" Paweł Wieczorek oraz 76" Radosław Szpak. Ostatni gol został zdobyty po rzucie karnym podyktowanym po faulu Sebastiana Radka na Bartku Stawiarskim. Tym razem ŁTS wrócił do domu bez punktów.

W najbliższy weekend tj. 22-23 sierpnia rozegrana zostanie trzecia kolejka spotkań ligi okręgowej.

Nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe w sobotę o godzinie 17 z drużyną GKS DĄB GASZOWICE.Spotkanie odbędzie się na boisku w miejscowości Piece pzy ulicy sportowej.  Gaszowice to wieś w powiecie rybnickim licząca niecałe 3000 mieszkańców. Jak do tej pory drużyna z Gaszowic nie może poszczycić się żadnymi większymi sukcesami ze swojej historii, przynajmniej jeżeli chodzi o sekcję piłki nożnej. Klub ten największe sukcesy odnosił w siatkówce oraz tenisie stołowym.

Co do bieżących wyników tego zespołu, podobnie jak ŁTS zainkasował on jak narazie komplet zwycięstw w pierwszych dwóch meczach, przeszedł także do kolejnej rundy Pucharu Polski. Zespół ten bardzo dobrze radził sobie w sparingach w sezonie przygotowawczym oraz dokonał kilku wzmocnień. Mecz więc zapowiada się bardzo ciekawie.

Jeśli masz czas, lubisz kontakt z ludźmi, piłkę nożną oraz jesteś pełnoletni to szukamy właśnie Ciebie.
Poszukujemy wolontariuszy do pilnowania porządku podczas meczów, sprawdzania biletów itp.
Gwarantujemy darmowe wejście na wszystkie mecze rozgrywane przez ŁTS na stadionie w Łabędach oraz bezpłatny udział w imprezach organizowanych przez klub.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt przez fanpage lub telefonicznie: 501520722
Zapraszamy

Za nami druga kolejka spotkań Ligi okręgowej 2015/2016, grupa:Katowice III. Minęło 7 dni, ale pogoda w dalszym ciągu nie rozpieszczała piłkarzy i po raz kolejny spotkania rozgrywane były w niemiłosiernym upale przeplatanym wyładowaniami atmosferycznymi. Pogoda nie przeszkodziła jednak naszej drużynie osiągnąć 3 zwycięstwo z rzędu w tym sezonie (licząc z meczem PP). Skutecznością w dalszym ciągu imponował Łukasz Bałuszyński, strzelec dwóch bramek, kolejną dołożył Łukasz Plech. Mecz jak już wcześniej pisaliśmy zakończył się wynikiem 3:1 dla ŁTS. Gratulujemy zawodnikom, trenerom oraz działaczom i liczymy na kolejne zwycięstwo w przyszłym tygodniu w Gaszowicach. 

W dniu dzisiejszym ŁTS Łabędy zmierzył się z Rafako Racibórz.
Mecz zakończył się wynikiem 3:1.
Bramki strzelali:
- dla gości: Robert Rogalski 56'
- dla ŁTS: Łukasz Bałuszyński 66', 69' oraz Łukasz Plech 75'

Pierwsza połowa bezbramkowa z lekką przewagą gospodarzy.
Po przerwie goście wzięli się w garść, co udowodnili w 56 minucie. Zadziałało to jednak jak płachta na byka i 10 minut później gospodarze wyrównali, a 3 minuty później już prowadzili po dwóch efektownych strzałach Łukasza Bałuszyńskiego.
Wynik na 3:1 ustalił w 75 minucie Łukasz Plech.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: