W dniu dzisiejszym łabędzkie Młodziki grały w Wielowsi z miejscową Tęczą i wygrały 5:0.

Bramki strzelali:

Stanisław Obermajer x2, Bartosz Smolka, Jakub Frączyk, Dominik Miszok

Serdecznie gratulujemy :-)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: