Nietypowo, bo we wtorek swój mecz ligowy rozgrywała nasza pierwsza Drużyna. W ramach 4 kolejki III Ligi Śląskiej, czekał Nas wyjazd do Kozłowa i pojedynek z miejscowym Ruchem. Niestety nie był to najlepszy dzień naszej drużyny i wracamy do Łabęd bez punktów po porażce 4:1💔
W sobotę pierwsze w tym sezonie ligowe spotkanie na własnym boisku rozgrywali podopieczni Trenera Grzegorza Kowalskiego, ŁTS podejmował w tym dniu drużynę Orzeł Nakło Śląskie, spotkanie to kończy się remisem 3:3 i podziałem punktów🤝

 W sobotę, dopiero w 2. Kolejce Ligi Okręgowej zmagania rozpoczynała nasza drużyna, od razu czekały nas Derby Gliwic z drużyną Sośnicy i od razu w pierwszym meczu zgarniamy komplet punktów, bo drużyna Grzegorza Kowalskiego zagrała w tym meczu “na piątkę”(z minusem - stracona jedna bramka), pokonując na wyjeździe rywali aż 5:1❗️💪🤍💙

W sobotni poranek ostatni przed wznowieniem rozgrywek mecz kontrolny, rozegrali podopieczni Trenera Grzegorza Kowalskiego. Na własnym boisku, podejmowali grającą w II Lidze Śląskiej drużynę, Odry Miasteczko Śląskie. Pomimo dobrej gry i prowadzenia Naszej drużyny od początku spotkania, aż do 90 minuty, mecz ten kończy się ostatecznie remisem 3️⃣:3️⃣.

 Wracając jeszcze do poprzedniego weekendu. Nasza pierwsza drużyna mierzyła się w nim w niedzielę, w wyjazdowym spotkaniu z drużyną Tempo Paniówki. Po bardzo emocjonującym meczu, mecz kończy się remisem 3:3 i podziałem punktów.

W miniony czwartek na obiekcie przy Fiołkowej odbyło się uroczyste zakończenie sezonu, które zgromadziło wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe naszego Klubu – razem z rodzicami i rodzeństwem. To był wyjątkowy dzień pełen sportu, uśmiechów i wspólnego świętowania, który zebrał w jednym miejscu ponad 400 osób! 🎉

W sobotę, chwilę po południu, również na własnym boisku mecz rozgrywała nasza druga drużyna. W derbach Gliwic mierzyli się Oni z drużyną Kłodnicy, w dramatycznych okolicznościach, po meczu pełnym emocji, grając w 9 w momencie strzelenia zwycięskiej bramki, ŁTS II wygrywa to spotkanie 2:1💪.

W sobotni poranek na własnym boisku mecz rozgrywali Nasi Juniorzy. Podpieczni Trenera Tomasza Kasprzika, po bardzo chaotycznym spotkaniu, schodzą z boiska pokonani, przez drużynę Orła Nakło Śląskie 1:4.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: