W swój mecz rozgrywała również nasza druga Drużyna, w wyjazdowym spotkaniu na Sikorniku, mierzyliśmy się z drużyną KP Nowy Sikornik Gliwice, niestety mecz kończy się dla naszej Drużyny niekorzystnym rezultatem, bo do Łabęd wracamy „na tarczy”, po wysokiej porażce 7:1
W ostatniej kolejce podopieczni Trenera Ireneusza Dudy pojechali do Zabrza, aby zmierzyć się z tamtejszym Gwarkiem. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Naszej Drużyny.
Ostatni mecz naszej Drużyny na własnym boisku w roku 2025, oprócz emocji sportowych mógł oznaczać tylko jedno… Plebiscyt na piłkarza roku ŁTS i ponownie jak przed rokiem, obyło się bez niespodzianki - Mateusz Raczyński z 15 głosami, z 60 oddanych, skompletował klasycznego Hattricka, zgarniając 3 rok z rzędu nagrodę dla najlepszego Piłkarza
W niedzielę swój mecz rozgrywały również rezerwy ŁTS, w wyjazdowym spotkaniu 13. Kolejki „Eurokan” C klasy, w Zabrzu nasza druga Drużyna mierzyła się z drużyną miejscowego Piasta Pawłów i choć nasza młodzież walczyła do końca, zdobyła nawet bramkę w ostatnich minutach, to niestety, padła ona ze spalonego i spotkanie kończy się naszą porażką 4:3.
W niedzielę na stadionie przy Fiołkowej gościliśmy w ramach 14. Kolejki drużynę Unii Strzybnica, lidera III Ligi Śląskiej Grupy „Zabrze-Bytom”. Niestety mecz kończy się naszą przegraną 2:3 i pierwsza porażka w tym sezonie na własnym boisku staje się faktem
W tamtym tygodniu podopieczni Trenera Ireneusza Dudy rozegrali dwa spotkania i oba odbyły się przy Fiołkowej. W czwartek nasze Młodziki podejmowali Concordię Knurów, natomiast dziś podejmowali drużynę Team II Gliwice. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem Naszej Drużyny
W niedzielę swój mecz rozgrywała również nasza druga Drużyna, wyjazd do Bojszowa w ramach 11. Kolejki „Eurokan” C klasy kończy się dla Nas pomyślnie, po zwycięstwie 5:2 nad miejscową drużyną Orłów, przywozimy do Łabęd komplet punktów
W niedzielny poranek swój mecz ligowy rozgrywali nasi Juniorzy, w wyjazdowym spotkaniu w Miedarach, mierzyli się Oni z drużyną miejscowego Orła, podopieczni trenera Tomasza Kasprzika przywożą do Łabęd 3 punkty, po zwycięstwie 4:1
Zawodnicy 2011-2012 mają za sobą kolejne dwa spotkania ligowe. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem naszego zespołu




