W Łabędach na stadionie ŁTS kibiców jak i zapalonych fanatyków piłki nożnej czekała nie lada gratka. Finał „Poltent” Pucharu Polski na szczeblu Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN i rywalizacja pomiędzy ŁTS, a drugą Drużyną Górnika Zabrze. Na trybunach zasiadło aż 950 kibiców, zaprezentowana została oprawa, miejsce miał również zorganizowany doping, można ten dzień nazwać więc Świętem w Łabędach

Czytaj więcej: „Poltent” Puchar Polski nie dla ŁTS⚽️ Dodaj komentarz
W sobotę w ramach 22. Kolejki III Ligi Śląskiej czekał nas wyjazd do Miasteczka Śląskiego i pojedynek z miejscowym LKS Żyglin. Podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego rozegrali świetne zawody, do przerwy prowadzili już 0:4, w
Za naszymi Młodzikami kolejne mecze ligowe. Na przestrzeni 2 tygodni rozegraliśmy dwa mecze przy Fiołkowej, a jeden na wyjeździe.
Poniżej krótki opis meczów oraz komentarz Trenera.
Drużyna Orlików rozegrała ostatni mecz sparingowy przed startem ligi, mierząc się z zespołem Futsal Akademia Pyskowice.
W sobotę w ramach 22. Kolejki III Ligi Śląskiej czekał nas wyjazd do Miasteczka Śląskiego i pojedynek z miejscowym LKS Żyglin. Podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego rozegrali świetne zawody, do przerwy prowadzili już 0:4, w drugiej połowie dorzucili jeszcze 2 bramki, mecz kończy się ostatecznie naszym wysokim zwycięstwem 0:6 i trzy punkty jadą do Łabęd

Już w najbliższą środę, tj. 15.04.2026r. o godzinie 17:00 zotanie rozegrany Finał “Poltent” Pucharu Polski na szczeblu Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN, którego będziemy gospodarzem w starciu z… Górnik Zabrze S.A. II, występującym w grupie 3 “Betclic” III Ligi
W sobotę w tym samym czasie, co pierwsza Drużyna, mecz rozgrywały nasze rezerwy, wyjazd do Mikołowa i mecz z liderem tabeli LKS ”45” Bujaków, niestety spotkanie to kończy się naszą wysoką porażką - 6:0
Zmiany w naszym zespole:
W sobotę czekał nas wyjazd do Nakła Śląskiego i spotkanie z Orzeł Nakło Śląskie, do przerwy w naszym wykonaniu sporo niewykorzystanych sytuacji i wynik bezbramkowy, druga połowa to już popis strzelecki Kewina Jonika i pewne zwycięstwo naszej drużyny 0:2
W niedzielę swój mecz rozgrywała nasza druga Drużyna, w ramach 17. Kolejki “Eurokan” C klasy na własnym stadionie podejmowaliśmy w tym dniu ekipę KS Korona Bargłówka, pomimo nieco słabszej pierwszej połowy i schodzenia do szatni na przerwę przegrywając 0:1, w drugiej odsłonie nasza “dwójka” staje na wysokości zadania i mecz ostatecznie kończy się naszym zwycięstwem 3:1

Wygraną dedykujemy Tymkowi, który opuścił murawę przedwcześnie z powodu rozcięcia wargi, na której ostatecznie musiało pojawić się siedem szwów
W sobotę wróciliśmy na Fiołkową 26 i od razu czekały nas derby Gliwic. W ramach 19. Kolejki III Ligi Śląskiej podejmowaliśmy na własnym stadionie drużynę KS Sośnica Gliwice. Po wyrównanej pierwszej połowie i remisie 0:0 do przerwy, podopieczni Trenera Grzegorza Kowalskiego w drugiej części spotkania wrzucili wyższy bieg, zdołali zdobyć 3 bramki i zwycięstwo naszej Drużyny w derbach - 3:0, stało się faktem





