>>>>>
Nadrabiamy zaległości ze świata naszej drużyny orlików. W tym tygodniu drużyna pod wodzą trenera Kamila Pawlika rozegrała 2 mecze ligowe: z SMS Gliwice oraz Carbo Gliwice. W ubiegłą sobotę mieli również okazję zagrać turniej w Pyskowicach organizowany przez FA Pyskowice.
W środowe po południe na własnym boisku Nasi Juniorzy podejmowali drużynę Piasta Ożarowice, w samej końcówce spotkania podopieczni Trenera Tomasza Kasprzika podkręcili tempo, jednak to nie wystarczyło, by, przechylić szalę zwycięstwa na Naszą korzyść, mecz kończy się podziałem punktów i wynikiem 1:1
.
W poniedziałek nasze Młodziki pojechały do Zabrza, aby zmierzyć się w 10 kolejce z liderem rozgrywek- Górnikiem Zabrze, który nie przegrał w tym sezonie jeszcze meczu. Spotkanie miłe dla oka, ponieważ spotkały się dwie drużyny, które chciały grać w piłkę. Ostatecznie 3pkt zostają w Zabrzu.
W sobotę podopieczni Trenera Ireneusza Dudy brali udział w turnieju RUDNO CUP 2 organizowanym przez APN Młodość Rudno.
W sobotę kibiców czekała nie lada gratka, derby Gliwic i mecz pomiędzy KS Sośnica a ŁTS Łabędy, zwycięsko z tego spotkania wychodzą podopieczni Trenera Grzegorza Kowalskiego, pokonując drużynę Sośnicy - 2:4.
Kolejne zmagania naszych orlików - tym razem byliśmy gośćmi drużyny LKS Naprzód Żernica.
W niedzielę nasze orliki brały udział w III Turnieju ZABORZE CUP 2025, gdzie wystąpiło łącznie 11 drużyn, końcowo nasi zawodnicy zajęli 4 lokatę
W niedzielny poranek, na boisku przy Fiołkowej Nasi Juniorzy rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Podejmowali Oni drużynę Szombierek Bytom, po dramatycznej końcówce i dwóch bramkach w doliczonym czasie gry, Nasza młodzież wygrywa to spotkanie 2:1
W Sobotę Naszą drużynę czekał wyjazd do Knurowa i mecz na szczycie tabeli 3 Ligi Śląskiej z miejscową Concordią, pomimo dwukrotnego wychodzenia na prowadzenie w tym spotkaniu, do Łabęd wracamy bez punktów, po ostatecznym wyniku - 3:2 dla drużyny gospodarzy.




