W bieżącym tygodniu zawodnicy z roczników 2011-2012 rozegrali dwa mecze ligowe, były to dla nich jednocześnie ostatnie mecze sezonu 2024/2025. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem naszej drużyny 💪

Nadrabiamy zaległości ze świata naszej drużyny orlików. W tym tygodniu drużyna pod wodzą trenera Kamila Pawlika rozegrała 2 mecze ligowe: z SMS Gliwice oraz Carbo Gliwice. W ubiegłą sobotę mieli również okazję zagrać turniej w Pyskowicach organizowany przez FA Pyskowice.

W środowe po południe na własnym boisku Nasi Juniorzy podejmowali drużynę Piasta Ożarowice, w samej końcówce spotkania podopieczni Trenera Tomasza Kasprzika podkręcili tempo, jednak to nie wystarczyło, by, przechylić szalę zwycięstwa na Naszą korzyść, mecz kończy się podziałem punktów i wynikiem 1:1🤝.
W poniedziałek nasze Młodziki pojechały do Zabrza, aby zmierzyć się w 10 kolejce z liderem rozgrywek- Górnikiem Zabrze, który nie przegrał w tym sezonie jeszcze meczu. Spotkanie miłe dla oka, ponieważ spotkały się dwie drużyny, które chciały grać w piłkę. Ostatecznie 3pkt zostają w Zabrzu.
W niedzielny poranek, na boisku przy Fiołkowej Nasi Juniorzy rozegrali kolejne ligowe spotkanie. Podejmowali Oni drużynę Szombierek Bytom, po dramatycznej końcówce i dwóch bramkach w doliczonym czasie gry, Nasza młodzież wygrywa to spotkanie 2:1🤍💙
W Sobotę Naszą drużynę czekał wyjazd do Knurowa i mecz na szczycie tabeli 3 Ligi Śląskiej z miejscową Concordią, pomimo dwukrotnego wychodzenia na prowadzenie w tym spotkaniu, do Łabęd wracamy bez punktów, po ostatecznym wyniku - 3:2 dla drużyny gospodarzy.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: