>>>>>
W sobotnie południe sparing rozgrywali Nasi Juniorzy Starsi, podopieczni Tomasza Kasprzika, zaproszeni przez drużynę Concordii B1, na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Alei Lipowej w Knurowie.
>>>>>
W piątkowy wieczór, kolejny sparing rozgrywała Nasza drużyna seniorów. W Bytomiu, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, mierzyliśmy się z występującą w II Lidze Śląskiej, drużyną Orła Miedary. Niestety w tym meczu musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, przegrywając 5:3.
>>>>>
OKIEM TRENERA PIOTRKA SIGMUNDZIKA:
“Tydzień temu, dzięki zaproszeniu gospodarzy zagraliśmy z drużyną 1.FC Katowice. Dobry mecz w naszym wykonaniu. Szczególnie możemy być zadowoleni z tego, że mimo niekorzystnego wyniku 0:2 w pierwszej połowie, nadal spokojnie staraliśmy się rozgrywać piłkę, dzięki czemu udawało nam się wychodzić spod agresywnego pressingu drużyny Katowic. W drugiej połowie odrobiliśmy straty i ostatecznie wygraliśmy 3:2.”
>>>>>
16 lutego w Pilchowicach rocznik 2014 wziął udział w Halowej Lidze Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN, w którym zaprezentowali się Fantastycznie i tym samym awansowali do finałów, które będą rozegrywane na Arenie Gliwice.
>>>>>
15 lutego w sobotę podopieczni Trenera Tomasza Kasprzika wzięli udział w rozgrywkach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze w Wielowsi. Juniorzy Starsi zostali podzieleni na dwie drużyny i rozgrywali swoje mecze w dwóch różnych grupach.
>>>>>
Podopieczni Trenera Tomasza Kasprzika również rozgrywali sparing w ten weekend. W niedziele o godz. 11:00 w Miechowicach mierzyli się z występującą w Bytomskiej B Klasie, drugą drużyną Silesii. Po bardzo ciekawym i wyrównanym spotkaniu, musieli jednak uznać wyższość przeciwników 3:2.
>>>>>
W sobote odbył się kolejny, trzeci już sparing tej zimy rozgrywała Nasza pierwsza drużyna. Ponownie mierzyliśmy się z drużyną występującą o klasę rozgrywkową wyżej. Niestety z dalekiego wyjazdu do Żarek, niestety ŁTS wraca bez zdobyczy bramkowej, ulegając drużynie Zielonych 3:0.




