>>>>
Sobota południe i ostatni w tym roku mecz naszych seniorów na własnym boisku. Na Fiołkową 26 zawitała drużyna Tempo Paniówki. Mocna pierwsza połowa i kontrola boiskowych wydarzeń przez większość spotkania, pozwalają nam, pomimo dwóch czerwonych kartek dla naszej drużyny, na pewno zwycięstwo 4:2, dopisanie kolejnych 3 punktów i ponowne wskoczenie na podium❗️
>>>>
Podczas ostatniego w tym roku meczu na własnym stadionie, w którym pokonaliśmy drużynę Tempo Paniówki 4:2, przyszło nam tradycyjnie, jak co roku, wybierać zawodnika, który zasłużył na tytuł “Piłkarza Roku”.
>>>>
W sobote przy Fiołkowej podopieczni Ireneusza Dudy rozegrali ostatni mecz ligowy w rundzie jesiennej, a przeciwnikiem był vice lider tabeli Gwarek Zabrze. Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu spotkanie zakończyło się remisem.
>>>>
W sobotni poranek swój mecz wyjazdowy rozgrywali nasi juniorzy. Tym razem był to wyjazd do Piekar Śląskich, by zmierzyć się z drużyną lidera tabeli, Czarnych Kozłowa Góra. Niestety i tym razem, pomimo bardzo dobrej dyspozycji, wracają do Łabęd bez punktów, przegrywając 3:2.
>>>>
W sobotnie popołudnie czekały nas derby Gliwic, podopieczni trenera Grzegorza Kowalskiego na własnym boisku podejmowali drużynę KS Sośnica Gliwice. Po ciekawym spotkaniu i bramkach w końcówce, wygrywamy 2:1 i trzy punkty zostają w Łabędach.
>>>>
W sobotę rano przy Fiołkowej odbył się mecz w ramach przedostatniej kolejki Młodzika D2, w którym nasza drużyna podejmowała Sośnice Gliwice. Po dobrym widowisku ze strony obu ekip zwycięstwem cieszy się drużyna Gości.




