„W niedzielę wzięli udział w Halowej Lidze Podokręg Zabrze Śląskiego ZPN, w której mierzyli się z: Amatorem Rudziniec, Team Gliwice, Czarni Gorzyce oraz Concordia Knurów.
W niedziele naszą Futsalową drużynę czekał daleki wyjazd do Wilkowic i pojedynek z miejscowym GLKS Nacomi. Niestety w tym dniu gospodarze byli od Nas lepsi i mecz kończy się Ich zwycięstwem 12:4.
W piątkowy wieczór drugi sparing tej zimy rozgrywali Nasi Seniorzy. Rywalem podopiecznych Grzegorza Kowalskiego była drużyna Odry Miasteczko Śląskie, która tak jak nasz poprzedni przeciwnik występuje o klasę rozgrywkową wyżej niż Nasza drużyna. Tym razem musieliśmy uznać wyższość przeciwnika, przegrywając
:
.
W dniu 18.12.2024 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego “Łabędy”.
W sobotni wieczór z zimowymi sparingami ruszyła również Nasza druga Drużyna. Biorąc przykład z pierwszego Zespołu, podopieczni Trenera Tomasza Kasprzika, swój mecz rozgrywali z drużyną z wyższego szczebla rozgrywkowego, w tym przypadku była to ekipa Zamkowca Toszek z klasy A. Po ciekawym meczu na boisku Walki Zabrze, Nasza “Dwójka” wychodzi z tego spotkania zwycięsko, pokonując drużynę
:
.
Jedną z bramek dla drużyny Zamkowca zdobył, nadal będący jeszcze zawodnikiem ŁTS - Łukasz Janicki.

Jedną z bramek dla drużyny Zamkowca zdobył, nadal będący jeszcze zawodnikiem ŁTS - Łukasz Janicki.
W sobotni wieczór swój pierwszy mecz w tym roku rozgrywała również Nasza drużyna Futsalowa, czekał Nas wyjazd do Tarnowskich Gór i pojedynek z drużyną T.S. Tarnowiczanka. Podopieczni Grzegorza Kowalskiego, ponownie jak w pierwszym spotkaniu obu drużyn, wychodzą z tego starcia zwycięsko w tym samym stosunku bramek - 
:


Za naszymi Młodzikami kolejne dwa sparingi. Kilka dni temu zmierzyli się w Bytomiu z tamtejszym Rozbarkiem, natomiast w sobotę pojechali do Toszka, aby rywalizować z Toszecka Akademią Piłkarska z rocznika 2012
W piątkowy wieczór podopieczni Trenera Grzegorza Kowalskiego rozegrali pierwszy sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej III Ligi Śląskiej, naszym przeciwnikiem była drużyna Silesii Miechowice, występująca o klasę rozgrywkową wyżej, niż Nasza Drużyna. Nowy rok zaczynamy zwycięstwem, pokonując drużynę gospodarzy
:
.
Trenerem grupy Trampkarzy jest Trener z największym doświadczeniem w Naszym Klubie - Tomasz Pawlik




