W poniedziałek podopieczni Trenera Ireneusza Dudy rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem przy Fiołkowej gościli drużynę MKS Zaborze. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 
Zawodnicy z roczników 2011-2012 prowadzeni przez Trenera Tomasza Pawlika rozpoczęli w ubiegłym tygodniu rozgrywki ligowe, wobec tego mają już za sobą dwie rozegrane kolejki.
W poniedziałek podopieczni Trenera Ireneusza Dudy pojechali do Knurowa, aby rozegrać mecz ligowy z Concordia Knurów. Po bardzo emocjonującym meczu nasi zawodnicy z roczników 2013-2014 pewnie wygrali spotkanie.
W niedzielę drugi mecz ligowy rozegrała drużyna juniorów młodszych. Pierwszym domowym przeciwnikiem zawodników z roczników 2009-2010 był zespół Orkan Dąbrówka Wielka.
W tym tygodniu nasze Młodziki rozegrały kolejny mecz ligowy. Tym razem przy Fiołkowej gościli drużynę SKS Gwarek Zabrze. Mecz odbywał się na wyrównanym poziomie, obie ekipy chciały grać w piłkę, ale ostatecznie to nasza drużyna wygrywa to spotkanie.
W piątkowe popołudnie kolejna nasza grupa młodzieżowa rozpoczęła swoje zmagania ligowe.
W minioną sobotę rozgrywki wznowiła grupa juniorów młodszych 2009-2010. Pierwszy mecz zagrali na wyjeździe z Zaborzem II Zabrze.
Nasze Młodziki brały udział w dwóch wydarzeniach tego weekendu. W sobotę rozegrali 1 kolejkę ligową z SMS Gliwice , natomiast dziś rozegrali mecz sparingowy rocznikiem 2014 z KS Stadion Śląski Chorzów. Obydwa spotkania zostały rozegrane w Kozłowie w Fabryka Sportów.
Nasi Trampkarze rozegrali wczoraj ostatni sparing przed ligą - na zaproszenie zaprzyjaźnionej drużyny UKS Brasil pojechali do Czekanowa.




