W Niedziele o godzinie 12:00 swój mecz rozgrywała nasza druga drużyna. Na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę lidera - Leśnik Łącza. W tym dniu niestety nie podjęliśmy rękawic i mecz kończy się naszą wysoką porażką0️⃣:5️⃣.
W poniedziałek podopieczni Trenera Ireneusza Dudy rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem przy Fiołkowej gościli drużynę MKS Zaborze. Spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 🤍💙
Zawodnicy z roczników 2011-2012 prowadzeni przez Trenera Tomasza Pawlika rozpoczęli w ubiegłym tygodniu rozgrywki ligowe, wobec tego mają już za sobą dwie rozegrane kolejki.
W tym tygodniu nasze Młodziki rozegrały kolejny mecz ligowy. Tym razem przy Fiołkowej gościli drużynę SKS Gwarek Zabrze. Mecz odbywał się na wyrównanym poziomie, obie ekipy chciały grać w piłkę, ale ostatecznie to nasza drużyna wygrywa to spotkanie.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: