W sobotę podopieczni Trenera Ireneusza Dudy rozegrali drugą kolejkę w 3 Lidze Wojewódzkiej. Tym razem pojechali do Bytomia, aby rozegrać mecz z tamtejszą Polonią. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy.
W niedzielne po południe, rozgrywki ligowe wznawiała również nasza druga Drużyna występująca w Zabrzańskiej C klasie, w derbowym pojedynku, mierzyliśmy się w tym dniu na wyjeździe z drużyną FC Kłodnica Gliwice, po ciekawym meczu, nasze rezerwy odnoszą zwycięstwo 2:0, zgarniają 3 punkty i tak jak pierwsza Drużyna, udanie inaugurują rundę wiosenną🤍💙
W sobotę podopieczni Trenera Ireneusza Dudy zainaugurowali w 3 lidze wojewódzkiej, do której awansowali w poprzedniej rundzie. W 1 kolejce przeciwnikiem naszej drużyny była Sośnica Gliwice. Po wyrównanym spotkaniu odnieśli zwycięstwo i 3pkt jadą do Łabęd 💪

W sobotę wznowiliśmy rozgrywki III Ligi Śląskiej w grupie “Zabrze-Bytom”, od razu pierwsza potyczka i trudny przeciwnik, KS MOSiR Sparta Zabrze, która zakończyła rundę jesienną na 4 pozycji w tabeli, czyli tuż za naszą Drużyną. Po słabszej pierwszej połowie przegrywaliśmy do przerwy 0:1, natomiast w drugiej połowy losy spotkania po naszej dobrej, dynamicznej grze się odwróciły i pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej stają się faktem, po zwycięstwie 4:1🤍

Skoro przed rokiem utworzyliśmy sekcje Futsalu, to idziemy za ciosem i w tym roku zgłosiliśmy 3 drużyny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu, zagramy w kategorii U-15, U-17 i U-19💪
A już w najbliższą niedzielę 30.11.2025r. będziemy mieli przyjemność w kategorii U-15, pełnić rolę gospodarza Turnieju Eliminacyjnego.
W sobotę w ramach 17. Kolejki III Ligi Śląskiej Grupy “Zabrze-Bytom” przyszło nam się mierzyć w spotkaniu wyjazdowym z naszym sąsiadem w tabeli, drużyną Startu Sierakowice, ze starcia dwóch mocnych w tym sezonie drużyn, wracamy do Łabęd z trzema punktami po zwycięstwie 1:0💪
W sobotę na własnym boisku ostatni mecz ligowy w roku 2025 rozgrywała nasza druga drużyna, przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Kasprzika były również rezerwy - Tempo Paniówki. Niestety spotkanie to to kończy się wysoką porażką naszego zespołu, bo aż 0:9.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: