Zakończył się czas urlopów. W poniedziałek 12 stycznia odbył się pierwszy trening. Frekwencja na treningu była niska, bo trenowało zaledwie 9 zawodników.
Dziś, decyzją zarządu, nowym trenerem ŁTS „Łabędy” został Andrzej Sala, który na stanowisku trenerskim zastąpił Dariusza Klyttę.
W sobotę 13 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Pyskowicach Łabędzkie Towarzystwo Sportowe wspólnie z Remedium Pyskowice zorganizowało Halowy Turniej Trampkarzy rocznika 1997 (tydzień temu odbył się turniej rocznika 1995). W turnieju wystąpiło 8 zespołów.
W sobotę 6 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Pyskowicach odbył się Halowy Turniej Trampkarzy. W turnieju udział wzięli trampkarze z rocznika 1995. Do Pyskowic zjechały czołowe zespoły w tej kategorii wiekowej.
Czas skończyć z fikcją.
Rada Sportu, działająca przy Prezydencie miasta, zaproponowała przejęcie kilku obiektów sportowych użytkowanych przez gliwickie kluby. Zygmunt Frankiewicz odniósł się pozytywnie do tej inicjatywy i wygląda na to, że niebawem niektóre boiska i stadiony przejdą pod jurysdykcję miejskiej jednostki: Zarządu Ośrodków Wypoczynkowo-Turystycznych TUR. nie wszystkie jednak. Na liście nie ma obiektów gliwickiego Piasta, AZS, Sośnicy oraz Kolejarza.
Rada Sportu, działająca przy Prezydencie miasta, zaproponowała przejęcie kilku obiektów sportowych użytkowanych przez gliwickie kluby. Zygmunt Frankiewicz odniósł się pozytywnie do tej inicjatywy i wygląda na to, że niebawem niektóre boiska i stadiony przejdą pod jurysdykcję miejskiej jednostki: Zarządu Ośrodków Wypoczynkowo-Turystycznych TUR. nie wszystkie jednak. Na liście nie ma obiektów gliwickiego Piasta, AZS, Sośnicy oraz Kolejarza.
W dzisiejszym wydaniu Nowin Gliwickich ukazał się artykuł o sobotnim meczu z Victorią Jaworzno. poniżej zamieszczamy cały artykuł.
Niespokojna zima
Nie tak miało wyglądać pożegnanie z pierwszą częścią sezonu w wykonaniu piłkarzy ŁTS-u Łabędy. Podopieczni trenera Dariusza Klytty bardzo chcieli iść na zimowy odpoczynek bogatsi o 3 punkty w meczu z Victorią Jaworzno. niestety, nie udało się zdobyć nawet jednego oczka. Łabędziaie przegrali u siebie 1:2 (0:1), pomimo, że na początku sezonu ten sam zespół rozgromił na wyjeździe 6:0!
Niespokojna zima
Nie tak miało wyglądać pożegnanie z pierwszą częścią sezonu w wykonaniu piłkarzy ŁTS-u Łabędy. Podopieczni trenera Dariusza Klytty bardzo chcieli iść na zimowy odpoczynek bogatsi o 3 punkty w meczu z Victorią Jaworzno. niestety, nie udało się zdobyć nawet jednego oczka. Łabędziaie przegrali u siebie 1:2 (0:1), pomimo, że na początku sezonu ten sam zespół rozgromił na wyjeździe 6:0!
Portal internetowy Telewizja Gliwice zamieścił relację z ostaniego meczu naszej drużyny, w którym zmierzyliśmy się z Victorią Jaworzno.
Niestety nasi piłkarze nie wykorzystali szansy wyrwania się z dolnych rejonów tabeli przegrywając w XIX kolejce z Victorią Jaworzno 1-2. Honorową bramkę dla ŁTS zdobył w 63 minucie Tomasz Wolny.
Wzorem lat ubiegłych, podczas spotkania rozgrywanego na naszym stadionie w dniu 15 listopada kibice, zawodnicy i działacze wybiorą najlepszego ich zdaniem piłkarza roku 2008 w ŁTS Łabędy.




