Zakończył się czas urlopów. W poniedziałek 12 stycznia odbył się pierwszy trening. Frekwencja na treningu była niska, bo trenowało zaledwie 9 zawodników.
W sobotę 13 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Pyskowicach Łabędzkie Towarzystwo Sportowe wspólnie z Remedium Pyskowice zorganizowało Halowy Turniej Trampkarzy rocznika 1997 (tydzień temu odbył się turniej rocznika 1995). W turnieju wystąpiło 8 zespołów.
   W sobotę 6 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Pyskowicach odbył się Halowy Turniej Trampkarzy. W turnieju udział wzięli trampkarze z rocznika 1995. Do Pyskowic zjechały czołowe zespoły w tej kategorii wiekowej.
Czas skończyć z fikcją.
   Rada Sportu, działająca przy Prezydencie miasta, zaproponowała przejęcie kilku obiektów sportowych użytkowanych przez gliwickie kluby. Zygmunt Frankiewicz odniósł się pozytywnie do tej inicjatywy i wygląda na to, że niebawem niektóre boiska i stadiony przejdą pod jurysdykcję miejskiej jednostki: Zarządu Ośrodków Wypoczynkowo-Turystycznych TUR. nie wszystkie jednak. Na liście nie ma obiektów gliwickiego Piasta, AZS, Sośnicy oraz Kolejarza.
W dzisiejszym wydaniu Nowin Gliwickich ukazał się artykuł o sobotnim meczu z Victorią Jaworzno. poniżej zamieszczamy cały artykuł.
Niespokojna zima
   Nie tak miało wyglądać pożegnanie z pierwszą częścią sezonu w wykonaniu piłkarzy ŁTS-u Łabędy. Podopieczni trenera Dariusza Klytty bardzo chcieli iść na zimowy odpoczynek bogatsi o 3 punkty w meczu z Victorią Jaworzno. niestety, nie udało się zdobyć nawet jednego oczka. Łabędziaie przegrali u siebie 1:2 (0:1), pomimo, że na początku sezonu ten sam zespół rozgromił na wyjeździe 6:0!

   Portal internetowy Telewizja Gliwice zamieścił relację z ostaniego meczu naszej drużyny, w którym zmierzyliśmy się z Victorią Jaworzno.

   Niestety nasi piłkarze nie wykorzystali szansy wyrwania się z dolnych rejonów tabeli przegrywając w XIX kolejce z Victorią Jaworzno 1-2. Honorową bramkę dla ŁTS zdobył w 63 minucie Tomasz Wolny.

   Wzorem lat ubiegłych, podczas spotkania rozgrywanego na naszym stadionie w dniu 15 listopada kibice, zawodnicy i działacze wybiorą najlepszego ich zdaniem piłkarza roku 2008 w ŁTS Łabędy. 

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: