W sobotę 6 grudnia w Hali Widowiskowo Sportowej w Pyskowicach odbył się Halowy Turniej Trampkarzy. W turnieju udział wzięli trampkarze z rocznika 1995. Do Pyskowic zjechały czołowe zespoły w tej kategorii wiekowej. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej grały: Piast Gliwice, Promotor Rokitnica, ŁTS II Łabędy, Remedium Czarni Pyskowice. W drugiej natomiast znalazły się drużyny: ŁTS I Łabędy, GZKS Sośnica, Rekordu Bielsko Biała i Gimnazjum sportowego nr 2 w Gliwicach. Turniej dostarczył wyjątkowych emocji i dramaturgii. Były gole, strzały, parady bramkarskie.

Wyniki:
Lp.meczgodz.grupawynik
1.Piast Gliwice – Promotor Rokietnica9.00A1-4
2.ŁTS II Łabędy – Remedium Pyskowice9.20A0-3
3.ŁTS Łabędy – GZKS Sośnica9.40B2-1
4.Rekord Bielsko Biała – Gimnazjum nr 210.00B3-1
5.Piast Gliwice – Remedium Pyskowice10.20A0-1
6.ŁTS II Łabędy – Promotor Rokietnica10.40A0-2
7.ŁTS Łabędy – Rekord Bielsko Biała11.00B1-2
8.GZKS Sośnica – Gimnazjum nr 211.20B0-7
9.Piast Gliwice – ŁTS II Łabędy11.40A3-1
10.Promotor Rokietnica – Remedium Pyskowice12.00A3-3
11.ŁTS Łabędy – Gimnazjum nr 212.20B2-2
12.GZKS Sośnica – Rekord Bielsko Biała12.40B1-4
13.Promotor Rokietnica – Gimnazjum nr 213.001A-2B1-4
14.Remedium Pyskowice – Rekord Bielsko Biała13.201B-2A0-1
15.ŁTS II Łabędy – GZKS Sośnica13.40Mecz o 7 miejsce2-2, w karnych 2-1
16.ŁTS Łabędy – Piast Gliwice14.00Mecz o 5 miejsce0-6
17.Promotor Rokietnica – Remedium Pyskowice14.20Mecz o 3 miejsce2-2, w karnych 2-1
18.Rekord Bielsko Biała – Gimnazjum nr 214.40Finał4-1


Kolejność w Turnieju:
1. Rekord Bielsko Biała (występowali: Juraszek Piotr, Hyży Michał, Rosegnal Mateusz, Spisak Szymon, Białobrzeski Dominik, Jastrzębski Łukasz, Frączak Robert, Malarz Krzysztof, Bednarczyk Krzysztof, Śleziak Dawid, Socha Łukasz, Szkiładz Olaf, Krysta Krystian , trener Dariusz Hyży).
2. Gimnazjum Sportowe nr 2 Gliwice (występowali: Pieniak Patryk, Gralewski Witold, Klimek Patryk, Gembala Michał, Runie Dorian, Mierzowski Adam, Siupka Bartłomiej, Krawczyk Damian, Kaczorowski Kamil, Kroślak Kamil).
3. Promotor Rokietnica (występowali: Kotula Krzysztof, Juszczak Rafał, Czyżewski Jakub, Hyrynek Tomasz, Szadkowski Michał, Bajor Łukasz, Wolf Marcin, Tobie Tomasz, Tobolewski Marcin, Jurałowicz Kamil, Cholewa Michał, Dobrzański Patryk, trener Zbigniew Mazurkiewicz).
4. Remedium Czarni Pyskowice
5. Piast Gliwice (występowali: Misiewicz Mateusz, Michał Mirga, Kelvin Sodół, Dawid Sikora, Daniel Adamczyk, Mateusz Jasiewka, Marcin Szymański, Wojciech Kureczko, Szymon Ignaczek, Jan Goryczka, trener Dawid Cholewa).
6. ŁTS Łabędy (występowali: Jacek Śmieja, Michał Bobrowski, Daniel Grzeszczak, Adam Bielec, Daniel Drohomirecki, Paweł Kwaśniewski, Mateusz Nowara, Damian Szubert, Sławomir Artemuk. trener Henryk Franik).
7. ŁTS II Łabędy (występowali: Mateusz Pawlik, Adam Hamak, Rafał Sypek, Michał Wiśniewski, Szymon Hauser, Łukasz Obermajer, Adam Fabiś, Dawid Kata, Dawid Kaczmarek, Patryk Ryszczuk, trener Henryk Franik).
8. GZKS Sośnica.

   Królem strzelców turnieju został Łukasz Jastrzębski (Rekord Bielsko Biała) zdobywca 7 bramek, który otrzymał pamiątkową koszulkę.
Wybrano też najlepszych zawodników w poszczególnych zespołach, wszyscy otrzymali pamiątkowe statuetki.
Rekord Bielsko Biała – Hyży Michał, Gimnazjum sportowe nr 2 – Gralewski Witold, Promotor Rokietnica – Tadzisz Tomasz, Remedium Pyskowice – Maszak Adam, Piast Gliwice – Goryczka Jan, ŁTS Łabędy – Daniel Grzeszczak, ŁTS II Łabędy – Mateusz Pawlik, GZKS Sośnica – Hac Patryk.
W dziale GALERIA można już oglądać zdjęcia z turnieju

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: