Andrzej Sala nie jest już trenerem ŁTS. Pierwszy zespół prowadził od stycznia do czerwca 2009. W 14 wiosennych spotkaniach piłkarze ŁTS odnotowali 3 zwycięstwa, 6 remisów, 5 porażek. Trenerowi Sali dziękujemy za współpracę życząc sukcesów i satysfakcji w pracy trenerskiej.
W sobotę 27 czerwca 2009 na stadionie w Łabędach odbyło się spotkanie wychowanków naszego klubu, którzy w latach 2000-2009 z powodzeniem reprezentowali barwy ŁTS w grupach trampkarzy i juniorów.
Wczoraj nasi trampkarze z rocznika 1997 pokonali na wyjeździe Gwarka Ornontowice 2-1 zapewniając sobie tym samym awans do ligi mistrzowskiej rozgrywek. Bramki zdobyli Piotr Naczyński oraz Krzysztof Zelek.




