W najbliższą środę 15 lipca piłkarze ŁTS rozegrają mecz towarzyski, w którym rywalem naszej drużyny będzie Sparta Lubliniec. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Łabędach o godzinie 18.00.
   Wczoraj o godzinie 16.00 rozpoczął się pierwszy po wakacyjnej przerwie trening ŁTS. W zajęciach prowadzonych przez trenera Pawła Zajączkowskiego uczestniczyło 22 zawodników. 

   Andrzej Sala nie jest już trenerem ŁTS. Pierwszy zespół prowadził od stycznia do czerwca 2009. W 14 wiosennych spotkaniach piłkarze ŁTS odnotowali 3 zwycięstwa, 6 remisów, 5 porażek. Trenerowi Sali dziękujemy za współpracę życząc sukcesów i satysfakcji w pracy trenerskiej.

   Śląski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz IV ligi Śląskiej grupy I. Rozgrywki rozpoczną się 8 sierpnia, drużyna ŁTS w pierwszej kolejce zmierzy się na stadionie w Łabędach z Sarmacją Będzin. Runda jesienna zakończy się 11 listopada a cały sezon 19 czerwca 2010 r. 

   W sobotę 27 czerwca 2009 na stadionie w Łabędach odbyło się spotkanie wychowanków naszego klubu, którzy w latach 2000-2009 z powodzeniem reprezentowali barwy ŁTS w grupach trampkarzy i juniorów. 

   Niestety wyjazdowy mecz 33 kolejki nie przyniósł nam zdobyczy punktowej. ŁTS przegrał ze Slavią Ruda Śląska 1-3.

   Wczoraj nasi trampkarze z rocznika 1997 pokonali na wyjeździe Gwarka Ornontowice 2-1 zapewniając sobie tym samym awans do ligi mistrzowskiej rozgrywek. Bramki zdobyli Piotr Naczyński oraz Krzysztof Zelek.

   32 kolejka nie była zbyt udaną dla ŁTS. Nasza drużyna będąc gospodarzem meczu zaledwie zremisowała z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie MKS Myszków 0-0.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: