Dziś odbyły się mecze II rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Zabrze. W rozgrywkach tych ŁTS zmierzył się na wyjeździe ze Społem Zabrze wygrywając 3-1 (1-0).
   Decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej najbliższe mecze z Victorią Jaworzno i Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza rozpoczną się o godzinie 16.00 a nie o 17.00 jak pierwotnie zakładano. 
   W poprzednim tygodniu, w pierwszej kolejce rozgrywek, juniorzy trenera Pawlika przegrali po słabym meczu z Carbo Gliwice 3-4. Bramki zdobyli: Brdej, Perczyński, Dąbrowski.

   Wczoraj przed spotkaniem o mistrzostwo IV ligi swój mecz rozegrali również oldboje ŁTS pokonując Przyszłość Ciochowice 1-0 (0-0). Bramkę zdobył Jan Glowienka.

   Jutro na naszym stadionie oprócz meczu o mistrzostwo IV ligi (początek o godzinie 17.00) odbędzie się jeszcze jeden pojedynek, w którym zmierzą się jedenastki oldbojów ŁTS i Przyszłości Ciochowice.
   Po sobotnim meczu, w sali klubu ŁTS Łabędy będzie można zobaczyć prezentację Telewizji nowej generacji n, na której będzie można dowiedzieć się co różni ją od Cyfrowego Polsatu, Cyfry+ lub Telewizji na kartę. Będzie można dowiedzieć się również co zrobić aby oglądać wszystkie programy sportowe i filmowe z tych platform płacąc najniższy abonament.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: