W dniu wczorajszym w Pyskowicach piłkarze ŁTS-u rozegrali towarzyskie spotkanie, w którym zmierzyli się z Czarnymi. Mecz zakończył się zwycięstwem ŁTS 5-3; bramki zdobyli: 2-Dariusz Zawadzki, Jarosław Cyran, Tomasz Dąbrowski, Radosław Chrostek.
ŁTS przegrał wyjazdowy mecz XVII kolejki IV ligi 1-4.
W dniu 26 marca odbyło się Zebranie Sprawozdawcze Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego. Obecni na zebraniu członkowie klubu po wysłuchaniu prezesa Andrzeja Sypka, który przedstawił ogólną sytuację klubu, postanowili na wniosek komisji rewizyjnej udzielić absolutorium za rok 2009 zarządowi ŁTS-u.
W meczu XVI kolejki IV ligi inaugurującym rundę rewanżową ŁTS pokonał na wyjeździe Sarmację Będzin 1-0.
W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem rundy rewanżowej piłkarze ŁTS-u zremisowali w Knurowie z IV ligową Concordią 2-2. Pierwsza bramka padła już w 5 minucie; Sławomir Kantor wykorzystał sytuację sam na sam pokonując bramkarza płaskim strzałem.
W ubiegłą niedzielę nasi trampkarze rocznik 1997 i młodsi (trener Marek Reichelt) wzięli udział w turnieju halowym zorganizowanym przez MOSIR Stal Zabrze.
Sobotnie spotkanie z Gwiazdą Chudów rozegrane zostało na śliskim, pokrytym śniegiem boisku. Grą obydwu zespołów często rządził przypadek. Do tych warunków lepiej w pierwszych minutach dostosowali się piłkarze ŁTS-u.
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja rundy rewanżowej. Pierwsze spotkanie o mistrzostwo IV ligi odbędzie się 27 marca, w Będzinie ŁTS zmierzy się z Sarmacją. O przygotowaniach piłkarzy ŁTS-u do sezonu informujemy na naszej stronie na bieżąco.
W sobotę w Będzinie na boisku ze sztuczną nawierzchnią ŁTS rozegrał kolejne towarzyskie spotkanie; rywalem naszych piłkarzy był Grodziec Będzin.




