W ubiegłą niedzielę nasi trampkarze rocznik 1997 i młodsi (trener Marek Reichelt) wzięli udział w Turnieju Halowym organizowanym przez MKS Zaborze. W zawodach, oprócz naszej drużyny, wystąpiły: Walka Makoszowy, Promotor Mikulczyce, Gwarek Ornontowice, MKS Zaborze I, MKS Zaborze II, Trampkarz Biskupice. 
   Zaledwie parę miesięcy temu trener Tomasz Pawlik utworzył w naszym klubie grupę naborową składającą się z chłopców z rocznika 1999 i młodszych. Ubiegła niedziela była dniem, w którym młodzi zawodnicy ŁTS mogli po raz pierwszy w życiu zweryfikować zdobyte dotychczas umiejętności.
   Niestety w piątkowy wieczór nasza drużyna nie sprostała w kolejnym sparingu liderowi V grupy Przyszłości Ciochowice przegrywając 2-5 (0-3).
   W środę 11 lutego na boisku ze sztuczną murawą w Bytomiu ŁTS Łabędy pokonał w kolejnym meczu sparingowym miejscową Polonię (Młoda Ekstraklasa) 4-2.
   Zapraszamy państwa do skorzystania z nowo utworzonej podstrony MULTIMEDIA, na której umieszczony został materiał ukazujący reaktywację naszego klubu w 1997.
Zapraszamy państwa do skorzystania z nowo utworzonej podstrony MULTIMEDIA, na której umieszczony został materiał ukazujący reaktywację naszego klubu w 1997.  
   Na boisku Polonii Bytom w środę 4 lutego o godzinie 20.30 piłkarze ŁTS spotkali się w meczu towarzyskim z wiceliderem klasy A Fortuną Gliwice.  

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: