Piąta kolejka niestety nie była zbyt szczęśliwa dla naszej drużyny, która musiała uznać wyższość gości z Rędzin przegrywając 1:2. 

   W środę i czwartek zainaugurowali swoje rozgrywki nasi juniorzy. Drużyna występująca w Okręgowej Lidze Juniorów pewnie pokonała zespół Carbo Gliwice 3-0. Bramki zdobyli: 2-Dąbrowski, Inglot.

   ŁTS kontynuuje zwycięską passę. Tym razem, w IV kolejce, nasza drużyna okazała się lepsza od AKS Wyzwolenie Chorzów pokonując rywala na jego boisku 5-2. 

   Druga kolejka okazała się niezwykle udaną dla naszej drużyny. ŁTS rozgromił w Jaworznie tamtejszą Victorię aż 6-0 prowadząc do przerwy już 3-0.

   W najbliższą sobotę wznawia rozgrywki IV liga piłki nożnej. W inauguracyjnym meczu nasza jedenastka podejmować będzie na własnym boisku drużynę Sparty Zabrze. Początek meczu godzina 17.00.

   W dniu dzisiejszym, decyzją zarządu ŁTS, trener Adrian Wasik przestał pełnić funkcję pierwszego trenera zespołu seniorów. Adrianowi Wasikowi dziękujemy za rzetelną i sumienną pracę oraz życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w pracy trenerskiej. 

   W imponującym stylu zakończyli okres przygotowawczy podopieczni trenera Wasika pokonując na wyjeździe A-klasowy zespół Wilki Wilcza 8-3. 

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: