W środę i czwartek zainaugurowali swoje rozgrywki nasi juniorzy. Drużyna występująca w Okręgowej Lidze Juniorów pewnie pokonała zespół Carbo Gliwice 3-0. Bramki zdobyli: 2-Dąbrowski, Inglot.
Druga kolejka okazała się niezwykle udaną dla naszej drużyny. ŁTS rozgromił w Jaworznie tamtejszą Victorię aż 6-0 prowadząc do przerwy już 3-0.
W dniu dzisiejszym, decyzją zarządu ŁTS, trener Adrian Wasik przestał pełnić funkcję pierwszego trenera zespołu seniorów. Adrianowi Wasikowi dziękujemy za rzetelną i sumienną pracę oraz życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w pracy trenerskiej.
W imponującym stylu zakończyli okres przygotowawczy podopieczni trenera Wasika pokonując na wyjeździe A-klasowy zespół Wilki Wilcza 8-3.




