W II rundzie rozgrywek o Puchar Polski nasza drużyna zmierzyła się na wyjeździe z Gazobudową Zabrze. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 2-0 po bramkach Grzemskiego i Petelickiego i tym samym awansem do dalszej fazy rozgrywek.
   ŁTS: Grymel - D. Wandas (75' Wróblewski), Szymusiński, Krawczyk (70' Bezuszko), Grzemski, Petelicki, Inglot, Rybitwa, Perczyński (55' Dąbrowski), K. Wandas, Gaik (85' Sigmundzik).

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: