Po środowym zwycięstwie w Pucharze Polski wydawało się, że nasza drużyna odzyskała formę z początku sezonu. Niestety dzisiejszy mecz, rozgrywany w ramach XI kolejki, pozbawił nas złudzeń. ŁTS przegrał dziś wysoko na wyjeździe z Victorią Częstochowa aż 0-4. O pierwszej połowie można powiedzieć tylko tyle, że się odbyła. W tej części nie stworzyliśmy najmniejszego zagrożenia pod bramką rywala. Druga odsłona, po przeprowadzeniu zmian w składzie, była już dużo lepsza, na uwagę zasługiwał minimalnie niecelny strzał Inglota. Co prawda nie zdobyliśmy bramki ale i nasz bramkarz nie musiał już wyciągać piłki z siatki.
ŁTS: Białek - Cyran, Adamczyk, Kocyba, Wolny, Petelicki (46' Inglot), Wujek, Szymusiński (78' Chrostek), Gontarewicz, Czaja (46' Plech), Dłubała.
żółta kartka - Cyran.
ŁTS: Białek - Cyran, Adamczyk, Kocyba, Wolny, Petelicki (46' Inglot), Wujek, Szymusiński (78' Chrostek), Gontarewicz, Czaja (46' Plech), Dłubała.
żółta kartka - Cyran.




