W rozegranym wczoraj kolejnym przedsezonowym sparingu nasza drużyna uległa IV-ligowemu Gwarkowi Ornontowice 2-3. Bramki dla ŁTS zdobyli: Wolny i Wiejowski.

   Kolejny sparing, tym razem z Polonią Łaziska nie był już tak udany jak poprzednie. ŁTS niestety przegrał 1-2. Bramkę dającą nam prowadzenie w pierwszej połowie strzelił Zawadzki. 
   Już jutro na naszym stadionie o godzinie 11.00 zostanie rozegrany kolejny sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. 
   W ramach przygotowań do nowego sezonu ŁTS rozegrał dziś kolejny sparing, w którym rywalem naszej drużyny był zespół III-ligowego BKS-u Bielsko--Biała. Mimo, że nie zanotowano bramek to gra mogła się podobać, widoczny też był progres w stosunku do meczu z Piastem.
   Wczoraj, 16 lipca, na stadionie w Gliwicach przy ulicy Robotniczej piłkarze ŁTS rozegrali towarzyskie spotkanie, w którym zmierzyli się z zespołem Piasta Gliwice (młoda ekstraklasa) przegrywając 1-4.
   W ubiegłą sobotę piłkarze ŁTS rozegrali pierwszy mecz towarzyski, pokonując w Raciborzu Unię 3-1. W okresie przygotowawczym trener Adrian Wasik zaplanował rozegranie jeszcze pięciu spotkań:
   Poznaliśmy terminarz rundy jesiennej I gr IV ligi. Rozgrywki rozpoczną się 9 sierpnia, zakończą 2 listopada. W rundzie jesiennej piłkarze ŁTS rozegrają 8 spotkań na własnym stadionie, 8 na wyjazdach. Pierwszym przeciwnikiem będzie beniaminek MOSiR Sparta Zabrze.
   W środę 9 lipca piłkarze ŁTS spotkali się na pierwszym treningu przed nowym sezonem. Frekwencja na zajęciach była niska. Zjawiło się zaledwie 11 zawodników: Marcin Grymel, Piotr Kobielski, Damian Rybitwa, Wojciech Gontarewicz, Piotr Szczepaniak, Krzysztof Dłubała, Jarosław Cyran, Łukasz Czaja, Łukasz Petelicki, Maciej Kuc (wychowanek grający w ubiegłym sezonie w Carbo Gliwice), Dariusz Zawadzki (w ubiegłym sezonie piłkarz Walki Zabrze).

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: