W pierwszym meczu rundy wiosennej nasi juniorzy pokonali drużynę Carbo Gliwice 2-0 po bramkach Perczyńskiego i Inglota.

W pierwszym meczu rundy wiosennej zmierzyliśmy się z drużyną Carbo Gliwice. Był to mecz o 9 lokatę w tabeli, ponieważ oba zespoły dzielił punkt różnicy.
W pierwszej połowie gra jednej jak i drugiej drużynie się nie układała. W pewnych momentach była kopanina. Pomimo stworzonych kilku sytuacji brakowało nam wykończenia. Najlepsza sytuacje mieliśmy w ostatniej minucie pierwszej połowy, gdy Łukasz Sobczak po rzucie rożnym trafił w słupek, lecz sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu Carbo.

Po przerwie zerwaliśmy się do ataku, co jednak nie przyniosło skutku ponieważ drużyna gości dobrze się broniła. W 60 minucie mieliśmy dużo szczęścia - po kontrze został podyktowany rzut wolny dla Carbo za linią pola karnego po którym piłka odbiła się od poprzeczki lecz niepilnowany zawodnik gości nie trafiając piłkę nie pokonał leżącego 'Skoluda'.
Bramki zdobyliśmy w 84 minucie, gdy to po rzucie wolnym wykonywanym z odległości 50 metrów przez 'Pera' piłka znajduje jakimś cudem drogę do bramki. Dostaliśmy wiatru w żagle i tuż po wznowieniu gry przez Carbo odebraliśmy piłkę i 'Igi' strzałem głową ustalił wynik meczu na 2:0.

Wynik niestety nieodzwierciedla naszej gry, która pozostawiała wiele do życzenia.

Skład: Skoludek - Pająk, Bezuszko, D. Wandas, Perczyński - Sobczak (55' Horoba), Inglot, Chrostek (55' Michalski), Dąbrowski (89' Krawczyk) - K. Wandas, Gaik (89' Dwojak)