W sobotę 31 stycznia na stadionie w Wilczym Gardle nasi piłkarze zmierzyli się w meczu towarzyskim z zespołem CARBO Gliwice (V liga).

Mecz rozpoczął się o godzinie 14.00 i był prowadzony w bardzo trudnych warunkach na oblodzonym boisku. Prowadzenie dla naszego zespołu zdobył strzałem głową Dariusz Zawadzki finalizując akcję Nowoka – w ubiewgłym sezonie piłkarza Młodości Rudno. Kilka minut później piłkarze CARBO wyrównali. Ponownie około 30 minuty spotkania na prowadzenie wyszli piłkarze ŁTS; tym razem Rybitwa zagrał do Nowoka a ten zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu. Przed przerwą padła bramka dla naszych rywali i pierwsza połowa zakończyła się remisem 2 – 2. W drugiej odsłonie spotkania w obydwu zespołach nastąpiły liczne zmiany. Bramki (jedna z nich z karnego) zdobywali już jednak tylko piłkarze CARBO zwyciężając ostatecznie ŁTS 4 – 2.
   ŁTS: Pioś (w ubiegłym sezonie Fortuna Gliwice), Kuc, Wiejowski I, Wiejowski II (w ubiegłym sezonie Piast Gliwice), Kocyba, Kowalski, Rybitwa, Gontarewicz, Nowok (w ubiegłym sezonie Młodość Rudno), Plech, Zawadzki. W drugiej połowie wystąpili: Pająk, K. Dłubała, Adamczyk, Wiluk (w ubiegłym sezonie Victoria Cisek), Szymusiński, Leszczyński (w ubiegłym sezonie Górnik Wesoła). W spotkaniu z CARBO nie wystąpili: Zajączkowski, Szczepaniak (choroba), Grymel (ważne zajęcia na uczelni), Białek i Czaja (uczestniczyli w mistrzostwach halowych uczelni), Skoludek (kontuzja na obozie juniorów).
   W środę 4 lutego o godzinie 20.30 na stadionie Polonii w Bytomiu na boisku ze sztuczną murawą piłkarze ŁTS zmierzą się z Fortuną Gliwice.