W sobotę III zespół młodzików 2009-2010 wziął udział w HLPZ.
W sobornie popołudnie odbył się drugi zjazd w ramach Zimowej Ligi 2011 w Kozłowie, w której biorą udział nasze Orliki.
W drugim meczu kontrolnym przegrywamy z ligowym rywalem MKSR Czarni Pyskowice.
W sobotnie popołudnie rozegramy drugi mecz kontrolny, tym razem zmierzymy się z bardzo dobrze nam znaną drużyną MKSR Czarni Pyskowice. Nasz sobotni rywal podobnie jak nasza drużyna
W dniu wczorajszym grupa Orlików rozegrała sparing na obiekcie Marco Football Center z Akademią Piłkarską Team.
Dziękujemy przeciwnikom za możliwość rozegrania spotkania na takim obiekcie.
Dziękujemy przeciwnikom za możliwość rozegrania spotkania na takim obiekcie.
W Turnieju rozgrywanym w Pyskowicach wzięły udział kolejne 2 zespoły Orlików.
W dniu wczorajszym Nasze Żaki wzięły udział w meczu charytatywnym, który rozgrywany był na Hali Łabędź w Łabędach, a organizatorem tego wydarzenia była Torcida Łabędy . W meczu pokazowym naszych przecinkiem był Górnik Zabrze.
W pierwszym meczu kontrolnym przegrywamy w okrojonym składzie z GKS Szombierki Bytom .
Dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w lidze.
Dziękujemy za spotkanie i życzymy powodzenia w lidze.
W sobote w Pyskowicach odbył się mini turniej sparingowy naszych Żaków. Turniej trwał 3godziny,a rozgrywany był na dwóch boiskach.




