W środę w końcu po 3 tygodniach przerwy Nasi Juniorzy mogli wrócić na boisko w rozgrywkach ligowych. Podejmując na własnym boisku drużynę z Radzionkowa, nasza młodzież dzieli się z gośćmi punktami, po ostatecznym wyniku 2:2.
Już jutro nasze grupy rozegrają kolejne spotkania ligowe.
Wczoraj po południu mecz domowy rozegrała grupa Młodzików.
Po derbowym remisie w Pyskowicach podopieczni Jerzego Werońskiego chcieli się zrehabilitować i w Wielka Sobotę wygrać przed własną publicznością.
W Wielką Sobotę przypada 20 kolejka ZINA Liga Okręgowa, przed własną publicznością zmierzymy się z LKS Żyglin.
Wczoraj swój trzeci mecz ligowy rozegrała grupa Młodzików. Z trudnego terenu w Stanicy zawodnicy przywieźli ze sobą ciężko wywalczone 3 punkty.
Wczoraj odbyła się 2 kolejka sezonu młodzików. Po zwycięstwie w pierwszej kolejce, nadeszła porażka z zespołem LKS Naprzód Żernica.
Swój kolejny sparing rozegrała grupa Żaków. Tym razem udała się do Świbia, aby zmierzyć się z drużyną Naprzód Świbie.
W dniu wczorajszym rozegrali pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Terminarz wskazał drogę do Zabrza, gdzie zmierzyli się z drużyną TS Asy Sparta Zabrze. Mecz zakończył się zwycięstwem 4:1.




