W sobotnie popołudnie terminarz skierował naszych seniorów do Miasteczka Śląskiego na pojedynek z tamtejszą Odrą. Przeciwnik bardzo niewygodny dla naszej drużyny. I tym razem trzeba był się spodziewać ciężkiego pojedynku.
W środę w końcu po 3 tygodniach przerwy Nasi Juniorzy mogli wrócić na boisko w rozgrywkach ligowych. Podejmując na własnym boisku drużynę z Radzionkowa, nasza młodzież dzieli się z gośćmi punktami, po ostatecznym wyniku 2:2.
Po derbowym remisie w Pyskowicach podopieczni Jerzego Werońskiego chcieli się zrehabilitować i w Wielka Sobotę wygrać przed własną publicznością.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: