W niedziele nasi Juniorzy rozgrywali kolejny mecz ligowy. Tym razem pierwszy wyjazdowy mecz, rozgrywany na Czarnych Pyskowice kończy się zwycięstwem naszej młodzieży 11:1.
Z kompletem punktów wracają z Żernicy nasze Orliki. W pierwszym meczu rundy wiosennej w ramach VI Ligi Okręgowej E1 Grupa 1 nasi zawodnicy zwyciężają z drużyną LKS Naprzód Żernica 1:16.
Wczoraj nasi juniorzy rozegrali kolejny już mecz na własnym boisku. Goszcząc u siebie drużynę Korony Bargłówka, nasza młodzież staje na wysokości zadania i pewnie pokonuje drużynę gości 12:2

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: