Już w nastepny weekend czeka moc atrakcji i zabawy na stadionie. Zapraszamy na FESTYN RODZINNY "WAKACJE NA SPORTOWO".
Wczoraj odbyła się ostatnia kolejka Ligi Okręgowej. Nasza drużyna gościła przy Fiołkowej ekipę Burza Borowa Wieś.
W pątek I drużyna Orlików zakończyła swoje zmagania ligowe odnosząc zwycięstwo na wyjeździe z Przedszkolem Piłkarskim Brasil 2:10.
W dniu wczorajszym po raz kolejny nasze najmłodsze pociechy rozgrywały mini turniej skrzatów w Brzezince.
W środę mecz ligowy rozegrała również pierwsza drużyna Orlików. W przedostatnim meczu tego sezonu zmierzyli się z drużyną MKS Zaborze
Kolejnym meczu ligowym drugi zespół Orlików gościł u siebie drużynę Toszecka AP.
W miniony weekend grupa Orlików miała okazję uczestniczyć w 2-dniowym Turnieju BRUK-BET Termalica Kids CUP 2022.
Wczoraj swój ostatni mecz domowy rozegrała grupa młodzików. Ich przeciwnikiem była KT Sośnica.
W niedzielny poranek swój mecz ligowy rozgrywała grupa trampkarzy starszych, na własnym boisku ulegli 1:4 drużynie APN Olimlia Piekary Śląskie.




