Poznaliśmy już ligowy terminarz, piłkarskie zmagania zaczynamy 13 sierpnia od DERBOWEGO pojedynku z Czarnymi Pyskowice, derbami także zakończymy ligę wyjazdowym spotkaniem z KS Sośnica Gliwice.

Dzisiaj rano na obóz letni do Dębicy wyjechały nasze drużyny młodzieżowe. Do autobusu, który zawiezie łabędzian wsiadło prawie osiemdziesięciu młodych adeptów futbolu.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: