Wczoraj nasi juniorzy meczem na własnym boisku mieli okazje zainaugurować nową rundę w sezonie 2021/2022.
W sobotę ligowe rozgrywki zainaugurowała grupa trampkarzy starszych. Od tej rundy o punkty będą walczyć w 3 lidze wojewódzkiej.
W sobotnie popołudnie rocznik 2013/2014 rozegrał sparing z Kopalnia Talentów Sośnica Gliwice. Spotkanie odbywało się na dwóch boiskach jednocześnie.
Po czteromiesięcznej przerwie ligowe rozgrywki wracają na Fiołkową. W ramach 17 kolejki przed własną publicznością zmierzymy się z LKS Przyszłość Ciochowice.
Trampkarze starsi rozegrali w poniedziałek ostatni mecz kontrolny przed inauguracją ligi. W Bytomiu zmierzyli się z miejscową Silesią.
Udana inauguracja piłkarskiej wiosny w wykonaniu naszej drużyny. W spotkaniu 16 kolejki ZINA Liga Okręgowa.
Pora na krótkie podsumowanie okresu przygotowawczego. Do treningów powróciliśmy 17 stycznia, do dyspozycji mieliśmy halę Łabędź oraz MOSIR Zabrze. Rozegraliśmy siedem gier kontrolnych – bilans dwie wygrane, trzy porażki oraz dwa remisy.
Już w najbliższą sobotę po 4 miesiecznej przerwie zainauguruje najlepsza liga - "okręgówka". W spotkaniu 16 kolejki zmierzymy się w wyjazdowym spotkaniu z LKS Sokół Orzech.




