Udana inauguracja piłkarskiej wiosny w wykonaniu naszej drużyny. W spotkaniu 16 kolejki ZINA Liga Okręgowa.

Pokonali w wyjazdowym spotkaniu LKS Sokół Orzech 0:2 ,nie brakowało emocji ale i kontrowersji. Już od 10 minuty musieliśmy grać w ''dziesięciu'', kontrowersyjną czerwoną kartkę ujrzał Rafał Adamczyk . Do przerwy dzielnie się broniliśmy, odpierając miejscowych.

Po zmianie stron napędzeni emocjami oraz grą w osłabieniu stwarzamy sobie sytuację na zdobycie bramki, jedną z nich wykorzystał Dawid Majerowski i mamy 0:1. Coraz odważniej atakujemy na bramkę Sokoła, co skutkuje drugą bramką, a na listę strzelców wpisał się Marek Wiśniewski. Wywozimy komplet punktów z terenu który nam nie leżał.

Duże brawa należą się całej drużynie za charakter i walkę do końcowego gwizdka.