W sobotę rocznik 2013 wziął udział w turnieju UKS TRAMPKARZ CUP 2021 rozgrywanym na MOSiR Zabrze . W turnieju wzięło udział 10 drużyn.
1 FC. Katowice 0:2 ŁTS Łabędy
W piątek nasi Juniorzy mieli możliwość rozegrania sparingu, korzystając z zaproszenia zaprzyjaźnionej drużyny Klub Sportowy 1.FC Katowice. Mecz rozegrany był na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy nieco ekstremalnych warunkach.
W zimowej sceneri rozgrywała spotkanie sparingowe grupa Trampkarzy Starszych prowadzona przez trenera Dawida Majerowskiego. Na boisku w Dzierżnie zmierzyli się z Futsal Akademia Pyskowice.
W Sobotę Skrzaty wzięły udział w Turnieju "STALOK 2021" o Puchar Prezesa Zarządu KS MOSiR Stal Zabrze z okazji 75-lecia Stali Zabrze.
Orliki rozegrały w tym tygodniu kolejne dwa sparingi. Tym razem zawodnicy mieli okazję zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami z drużyn MKS Zaborze oraz Amator Rudziniec.
W środę grupa Dawida Majerowskiego świętowała awans do III ligi wojewódzkiej.
Spotkanie zorganizowano w kręgielni Hotelu Malinowski.
W dniach 20-21.11 grupa Młodzików miała okazję wziąć udział w dwudniowym Turnieju Copalnia Talentów dla rocznika 2009 w Krakowie. Była to cenna lekcja dla naszych zawodników, którzy mogli zmierzyć się z topowymi drużynami z całej Polski. Miejmy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaowocuje w przyszłości. Najlepszym zawodnikiem zespołu został Dominik Sacharzewski.
Bieżący tydzień jest bardzo pracowity dla naszych zawodników z rocznika 2011-2012.
Wprawdzie nasza grupa Oldbojów zeszła już z zielonej murawy, ale nie oznacza to że zapadli w sen zimowy. W ubiegłym tygodniu uczestniczyli w zajęciach na Łabedziu. Jak widać frekwencja dopisała.
W piątek nasi Juniorzy wzięli udział w drugiej edycji 24 godzinnego Turnieju Niepodległości w Zabrzu organizowanym przez Akademię Górnika Zabrze, co ciekawe turniej ten był rozgrywany w trybie nocnym, czyli zmagania zaczynaliśmy o godz. 22:20, a wręczenie nagród odbyło już po godzinie 1 w nocy.




