1 FC. Katowice 0:2 ŁTS Łabędy
W piątek nasi Juniorzy mieli możliwość rozegrania sparingu, korzystając z zaproszenia zaprzyjaźnionej drużyny Klub Sportowy 1.FC Katowice. Mecz rozegrany był na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy nieco ekstremalnych warunkach.


Spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 2:0 po bramkach Mateusza Nowotarskiego i gościnnie występującego w naszej drużynie, starszego z braci Kafanke, Marcina.

Oprócz składu wyjściowego w meczu zagrali jeszcze:
- Dudziak Tymoteusz
- Jaszczyszyn Gracjan
- Zawodnik Testowany

Komentarz Trenera Tomasza Kasprzika:
„Bardzo się cieszę z możliwości rozegrania tego sparingu i z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować Trenerowi drużyny gospodarzy Krzysztofowi Ziembie za zaproszenie. W okresie zimowym, mało mamy możliwości gry na świeżym powietrzu i pełnowymiarowym boisku, co w rozwoju młodych jeszcze zawodników jest bardzo ważne. Cieszy gra na 0 z tyłu i zwycięstwo, ale to nie to było wczoraj najważniejsze. Gra pozostawiała wiele do życzenia, jednak skład był nieco eksperymentalny, więc jako Trener muszę być wyrozumiały wobec naszych zawodników. Fajnie też, że w naszej drużynie mogli się pokazać wracający z wypożyczenia do Połomii Konrad Klimas, przychodzący do pierwszego zespołu z juniorów Polonii Bytom Ksawery Drzewiecki i zawodnik pierwszej drużyny Marcin Kafanke.
Podsumowując, bardzo pożyteczny i ciekawy sparing, toczony w szybkim tempie i przy dużym zaangażowaniu, szczególnie w drugiej połowie.”

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: