W dziewiętnastej kolejce zainaugurowaliśmy wiosenne zmagania na własnym boisku. Terminarz rozgrywek wyznaczył nam ostatnią w drużynę w tabeli - KS Społem Zabrze.
Pierwsza połowa nie zapowiadała tylu bramek, obie drużyny nie stwarzały sobie zbyt wielu sytuacji, a gra toczyła się głównie w środku boiska i od czasu do czasu można było zobaczyć jakąś akcje.
Dziesięć spotkań w rundzie wiosennej czeka naszych młodych zawodników, rozegrają mecz i rewanż.
Wiosenne zmagania w V Lidze Okręgowej zaplanowano na pierwszy weekend kwietnia. Wtedy podejmować będą na własnym boisku Sparte Zabrze.
Przedstawiamy terminarz dla grupy trampkarzy prowadzonych przez trenera Tomasza Kasprzika. Inaugurację rozgrywek rozpoczną 02.04 spotkaniem na Fiołkowej z KS Zamkowiec Toszek. Ligowe zmagania zakończą 28.05. z MSPN Górnik Zabrze.
Informujemy że nastąpiła zmiana miejsca zebrania Sprawozdawczo - wyborczego. Spotkanie odbędzie się w Restauracji KWARTET (zielony hotel) przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 11. Data oraz godzina spotkania pozostają bez zmian.
Za nami 18 kolejka. W spotkaniach otwierających wiosenne zmagania łącznie padły 23 bramki. Zaledwie na dwóch boiskach górą byli gospodarze.
Z niecierpliwością czekaliśmy na inaugurację rozgrywek zabrzańskiej A klasy. Na pierwsze spotkanie terminarz skierował nas do Zaborza.Gospodarze na kilka dni przed meczem poinformowali że spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią.
W dniu wczorajszym (15.03) w wieku 54 lat zmarł były vice prezez Tomasz Zając. W ŁTS pełnił funkcję działacza, w latach 2004 – 2012 zasiadał w zarządzie jako vice prezes.
Tuż przed inauguracją rozgrywek A klasy udało nam się pozyskać jeszcze jednego zawodnika.
W nowej rundzie Arek będzie reprezentował barwy klubu MKS Zaborze. W ŁTS-ie rozegrał 20 spotkań, zdobywając 1 bramkę.




