W sobotni poranek rocznik 2013 brały udział w turnieju Żaków organizowanym przez Naprzód Świbie. Cały turniej miał na celu radość z gry, zdobywania bramek oraz dobrej zabawy.
W piątkowe popołudnie nasze adepty zmierzyły się w meczu towarzyskim ze swoimi rodzicami. Mecze były rozgrywane równocześnie na 4 boiskach.
Po meczu odbył się grill oraz małe podsumowanie całego sezonu, a Trener grupy wręczył każdemu swojemu podopiecznemu medal, oraz wyróżnił kilka osób w trzech kategoriach, które otrzymały małe upominki:
Wyjazdowym zwycięstwem zakończyli ligowe zmagania Młodziki Młodsze, pokonali Naprzód Żernica 1:4. Na koniec sezony zajmując 4 miejsce.
W środowe popołudnie odbyło się zakończenie sezonu Młodzików Młodszych.
W tym dniu dzieci rozegrały towarzyskie spotkanie z drużyną, którą tworzyli rodzice. W meczu tym widoczne było pełne zaangażowanie każdej ze stron (nie obyło się bez kontuzji ;)) ale przede wszystkim oba zespoły dobrze się bawiły.
Miło nam zakomunikować że nasza zawodniczka Natalia Rutka została zakwalifikowana do udziału w turnieju Silesia Cup Reprezentacji Podokręgu Zabrze rocznik 2012 dziewcząt.
Silesia Miechowice 1:0 ŁTS Łabędy
Niestety w niedziele nasi juniorzy doznali drugiej porażki w tej rundzie, ponownie drużyną lepszą okazała się drużyna lidera naszej grupy, Silesii Miechowice pokonując drużynę ŁTS-u 1:0.
W 4 kolejce podopieczni Jerzego Werońskiego przegrali z drużyna Silesia Miechowice 1-3.
W sobotni poranek nasza drużyna udała się do Pyskowic, aby zmierzyć się w mini turnieju z: Kopalnia Talentów Sośnica Gliwice , Futsal Akademia Pyskowice.
W piątkowe popołudnie grupa Ireneusza Dudy gościła w Łabędach drużynę Futsal Akademia Pyskowice rocznik 2014. Piękne akcje, dużo bramek, a także duże zaangażowanie w dzisiejszy upał mogły pokazać nasze Skrzaty.




