Już w najbliższą środę (25.08) o 18:00 czekają nas ligowe zmagania. W spotkaniu 3 kolejki na Fiołkową przyjedzie KS Orzeł Biały Brzeziny Śląskie. Będzie to pierwsze spotkanie obydwu drużyn w historii. Nasz rywal na swoim koncie ma zwycięstwo i porażkę.
Łabędzkie Towarzystwo Sportowe ŁTS Łabędy dnia 04.09.2021 roku organizuje festyn sportowy dla dzieci i młodzieży z klubu oraz dla okolicznych mieszkańców. W tym dniu będziemy świętować zaległe 75-lecie klubu ,,ŁTS" Łabędy. Celem festynu jest integracja dzieci i młodzieży oraz wszystkich rodzin zamieszkałych w dzielnicy Łabędy.
Wielkimi krokami zbliża się inauguracja ligowych rozgrywek ZINA Liga Okręgowa. W pierwszej kolejce ŁTS zmierzy się przed własną publicznością z Sokołem Orzech.
W wczorajszym sparingu z SKS Gwarek Zabrze remisujemy 3:3.
W rozegranym w środę sparingu podopieczni Jerzego Werońskiego pokonali w Knurowie miejscową Concordię 1:3.
LKS Tęcza Wielowieś będzie przeciwnikiem z którym zmierzymy się w pierwszej rundzie Pucharu Polski.
Spotkanie zostanie rozegrane 07.08.2021 na boisku w Wielowsi.
Sezon urlopowy nie sprzyja sparingowy potyczką,przekonała się o tym dziś pierwsza drużyna.w wyjazdowym spotkaniu wysoko przegraliśmy z KS Cyklon Rogoźnik.
Zarząd Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego "ŁABĘDY" informuje, że decyzją Prezydenta Miasta Gliwice Pana Adama Neumanna klub otrzymał dotację na drugie półrocze w wysokości 40.000,00 zł na realizację zadania publicznego "Wzrost poziomu sportowego w dyscyplinie piłka nożna" Całość dotacji zgodnie z zasadami przyznawania pomocy zostanie spożytkowana przez ŁTS na pokrycie kosztów związanych ze szkoleniem sportowym dzieci i młodzieży.
Wyjechali na w̶a̶k̶a̶c̶j̶e̶ obóz nasi podopieczni.
W sobote rano na obóz wyjechała 🚍 nasza piłkarska młodzież. Prawie 80 uczestników pod okiem trenerów będzie przez tydzień trenowała w malowniczych rejonach Białego Dunajca.
Jak wiadomo ligowe zmagania naszych seniorów dobiegły końca, w grupie mistrzowskiej uplasowaliśmy się na 8 pozycji.
Przez Covid cała runda była rozgrywana na wariackich papierach. Udało nam się wygrać zaledwie dwa spotkania,trzy zremisować i aż dziewięć przegrać. Awans wywalczyły rezerwy Piasta Gliwice.




