Informujemy że nastąpiła zmiana terminu rozegrania pucharowego spotkania z GKS Gwarek Ornontowice.
Nowy termin to 15 września (środa) o godzinie 16:30 na Stadion Łts Łabędy.
Poniżej kilka słów od organizatora Projektu:
Witam wszystkich.
W sobotę będziemy świętować i bawić się na festynie z okazji 75-lecia klubu ŁTS Łabędy.
W 5kolejce nasz zespół rozegrał mecz wyjazdowy z drużyna Żyglina. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.
Podopieczni Trenera Tomasza Pawlika w pierwszym meczu ligowym na własnym boisku pokonali drużynę KS MOSiR Stal Zabrze 11:0.
Wczoraj rozgrywki zainaugurowała grupa Młodzików prowadzona przez trenera Piotra Sigmundzika.
W 4 kolejce Ligi Okręgowej wygrywamy w Derbowym spotkaniu z Czarnymi Pyskowicami 4:1.
Przed nami kolejne ligowe emocje, już w najbliższą sobotę czeka nas derbowy pojedynek z MKSR Czarni Pyskowice.
Nasz rywal zajmuję 15 pozycję z 1 punktem na koncie, w ostatniej kolejce przegrali derbowe spotkanie z Ciochami. Nasza drużyna po dwóch zwycięstwach będzie chciała odprawić z kwitkiem przyjezdnych.
Poznaliśmy kolejnego rywala w rozgrywkach Pucharu Polski. W 3 rundzie zmierzymy się z IV ligowcem - GKS Gwarek Ornontowice .
Spotkanie zostanie rozegrane w środę 08.09.2021 o godzinie 17:00 przy Fiołkowej.
W środę podopieczni Jerzego werońskiego podejmowali przy Fiołowej drużynę Orzeł Biały Brzeziny Śląskie. Spotkanie zakończyło się wygraną naszej drużyny.




