W niedzielny wieczór nasi Juniorzy Młodsi mieli okazje rozegrać kolejny sparing w okresie zimowym. Tym razem na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Rudzie Śląskiej, mierzyli się z dobrze im znaną drużyną, Carbo Gliwice. Mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:2.

W niedzielne popołudnie nasi juniorzy, mieli okazje dzięki wydatnemu wsparciu Pani Kesji Prażyńskiej, za co bardzo dziękuje cała drużyna juniorów! rozegrać kolejny już tej zimy sparing. Mierzyli się oni daleko od domu, bo na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Prószkowie, z drużyną MKS Gogolin. Niestety po bardzo słabym meczu, juniorzy doznają wysokiej porażki 9:0.
W sobotnie popołudnie drużyna ŁTS-u w mocno przetrzebionym składzie udała się do Knurowa, gdzie miała okazje wziąć udział w Halowej Lidze Podokręgu Zabrze w kategorii „Senior” i przy gościnnym wsparciu dwóch naszych niegrających już wychowanków, Szymona Śmiei i Konrada Klimasa, udało im się zwyciężyć w turnieju.
W drugim meczu kontrolnym przed inauguracją rozgrywek przegrywamy 1:2 z LKS Tęcza Wielowieś. W iście zimowej aurze przyszło się zmierzyć obydwu drużynom, lepiej odnaleźli się w tych warunkach zawodnicy Tęczy. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Stanisław Obermajer.
W czwartek odbył się kolejny sparing grupy rocznika 2013/2014. Tym razem nasze Orliki zmierzyły się z drużyną LKS Tęcza Wielowieś . Spotkanie było rozgrywane na hali w Wielowsi. Cały mecz trwał 1,5 godziny i zakończył się wysokim zwycięstwem naszej drużyny.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: